اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

رومانو: اینتر استراتژی خود برای دروازه را مشخص کرده است؛ جزئیات

اینتر دات آی آر _ با توجه به قیمت زیاد موسو، احتمالا رادو گلر دوم نراتزوری در فصل بعد خواهد بود.

به گزارش فابریتزیو رومانو پس از مصدومیت سمیر هندانوویچ، اینتر مشکلات مهمی را درون دروازه داشت و به همین دلیل است که برای فصل بعد این باشگاه روی این پست نیز کار خواهد کرد. با توجه به تصمیمی که کونته نیز آن را تایید کرده، هندانوویچ همچنان گلر اصلی خواهد بود و قراردادش تمدید خواهد شد و شکی در مورد اینکه او دروازه بان اول فصل بعد خواهد بود وجود ندارد.

برای دروازه بان دوم، شانس یونوت رادو که اکنون به صورت قرضی در پارما حضور دارد بیشتر از خوان موسو است. افعی ها قصد دارند این دروازه بان رومانیایی که در تیم جوانان این باشگاه رشد کرده را بازگردانند تا تبدیل به نیمکت نشین هندانوویچ در فصل بعد شود و این محتمل ترین سناریو است.

خوان موسو؟ ملاحظات مربوط به این دروازه بان آرژانتینی نیز توسط نراتزوری در دست بررسی است. از آنجا که در باشگاه اینتر_از مدیریت گرفته تا کادر فنی_ به موسو علاقه وجود دارد آنها او را به عنوان جانشین احتمالی هندانوویچ درنظر می گیرند اما رقم 30 میلیون یورویی که اودینزه برایش می خواهد، زیاد در نظر گرفته شده است.

اگر اینتر بتواند موسو را با شرایط خوب مالی جذب کند او احتمالا برای یک سال در این تیم نیمکت نشین می شود و سپس تبدیل به جانشین هندانوویچ خواهد شد در غیر این صورت رادو در انتهای فصل بازگردانده می شود و همانطور که گفته شد این محتمل ترین سناریو است.

اگر تخفیفی از سوی اودینزه برای موسو وجود نداشته باشد و یا اینکه این باشگاه بازیکنی را در معامله نپذیرد آنگاه مذاکرات احتمالا به سال بعد موکول می شود مشروط بر اینکه پای باشگاه های دیگر به ماجرا باز نشود. باید درنظر داشت که میلان در صورتی که دوناروما جدا شود به صورت جدی برای موسو اقدام می کند.

گلر سوم؟ قرارداد دنیله پادلی تمدید می شود و او تبدیل به دروازه بان سوم خواهد شد و توماسو برنی که در حال حاضر دروازه بان سوم است به صورت آزاد جدا می شود.

    

هیچ نظری وجود ندارد