اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

رومانو دلیل عدم اقدام اینتر برای جذب آزاد اریکسن در تابستان را فاش کرد

اینتر دات آی آر _ اینتر تقریبا می دانست شانسی برای جذب آزاد اریکسن ندارد و بنابراین از آنجا که نمی خواست او را از دست بدهد 20 میلیون یورو به تاتنهام پرداخت کرد.

مذاکرات برای انتقال کریستین اریکسن به اینتر ظریف و پیچیده بود اما وایکینگ دانمارکی در نهایت دو ماه قبل با اینتر قرارداد امضا کرد. قرارداد این بازیکن با تاتنهام در انتهای فصل به اتمام می رسید اما نراتزوری با وجود اینکه می توانست تا تابستان منتظر بماند تا هافبک سابق آژاکس را به صورت آزاد جذب کند اما او را با پرداخت 20 میلیون یورو در ژانویه بخدمت گرفت.

آسیلیو و ماروتا، دو مدیر نقل و انتقالاتی اینتر با قدرت این تصمیم را گرفتند و اگر زمان به عقب بازمی گشت آنها باز هم این عملیات را با 20 میلیون یورو برای ژانویه نهایی می کردند چراکه از نظرشان آوردن بدون تاخیر او به ایتالیا بسیار مهم بود. در واقع تمام کادر مدیریتی و فنی اینتر متقاعد شده اند که آنها خرید مهمی را در سطح بالا انجام داده اند. با در نظر گرفتن رقابتی که برای جذب آزاد اریکسن در تابستان وجود داشت، مدیران اینتر کار درستی را انجام دادند چرا که نمی خواستند او را از دست بدهند و احتمال می دادند در رقابت برای جذب آزادش در تابستان مغلوب باشگاه های دیگر شوند. به همین دلیل آنتونیو کونته و مدیران باشگاه سختی هایی که جذب اریکسن با خود به همراه می آورد را پذیرفتند. سختی هایی مثل آمدن به لیگی جدید در میانه فصل و یا تجربه سیستم جدیدی که قبلا این بازیکن آن را تجربه نکرده بود.

مدیران و کادر فنی اینتر به اریکسن ایمان کامل دارند و نباید نگران شایعات رسانه ای بود زیرا اعتقاد بر این است که فصل 2020/2021 فصل اریکسن خواهد بود. آنچه خواندید گزارشی است که فابریتزیو رومانو آن را منتشر کرده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد