اخبار برگزیده

7 آوریل 2020

اینتر یکی از باشگاه هایی است که می تواند به جذب مسی فکر کند اما…

6 آوریل 2020

رسمی؛ توافق باشگاه های ایتالیایی برای کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان

6 آوریل 2020

قیمت اوبامیانگ برای اینتر چقدر خواهد بود؟

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

رومانو دلیل عدم اقدام اینتر برای جذب آزاد اریکسن در تابستان را فاش کرد

اینتر دات آی آر _ اینتر تقریبا می دانست شانسی برای جذب آزاد اریکسن ندارد و بنابراین از آنجا که نمی خواست او را از دست بدهد 20 میلیون یورو به تاتنهام پرداخت کرد.

مذاکرات برای انتقال کریستین اریکسن به اینتر ظریف و پیچیده بود اما وایکینگ دانمارکی در نهایت دو ماه قبل با اینتر قرارداد امضا کرد. قرارداد این بازیکن با تاتنهام در انتهای فصل به اتمام می رسید اما نراتزوری با وجود اینکه می توانست تا تابستان منتظر بماند تا هافبک سابق آژاکس را به صورت آزاد جذب کند اما او را با پرداخت 20 میلیون یورو در ژانویه بخدمت گرفت.

آسیلیو و ماروتا، دو مدیر نقل و انتقالاتی اینتر با قدرت این تصمیم را گرفتند و اگر زمان به عقب بازمی گشت آنها باز هم این عملیات را با 20 میلیون یورو برای ژانویه نهایی می کردند چراکه از نظرشان آوردن بدون تاخیر او به ایتالیا بسیار مهم بود. در واقع تمام کادر مدیریتی و فنی اینتر متقاعد شده اند که آنها خرید مهمی را در سطح بالا انجام داده اند. با در نظر گرفتن رقابتی که برای جذب آزاد اریکسن در تابستان وجود داشت، مدیران اینتر کار درستی را انجام دادند چرا که نمی خواستند او را از دست بدهند و احتمال می دادند در رقابت برای جذب آزادش در تابستان مغلوب باشگاه های دیگر شوند. به همین دلیل آنتونیو کونته و مدیران باشگاه سختی هایی که جذب اریکسن با خود به همراه می آورد را پذیرفتند. سختی هایی مثل آمدن به لیگی جدید در میانه فصل و یا تجربه سیستم جدیدی که قبلا این بازیکن آن را تجربه نکرده بود.

مدیران و کادر فنی اینتر به اریکسن ایمان کامل دارند و نباید نگران شایعات رسانه ای بود زیرا اعتقاد بر این است که فصل 2020/2021 فصل اریکسن خواهد بود. آنچه خواندید گزارشی است که فابریتزیو رومانو آن را منتشر کرده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد