اخبار برگزیده

5 آگوست 2020

“خوشحالم که شاگردانم هنوز آماده رفتن به تعطیلات نیستند؛ اریکسن…”

5 آگوست 2020

اینتر 2-0 ختافه؛ دو قدم دیگر تا فینال!

5 آگوست 2020

احتمال اقدام اینتر برای بازگرداندن بوناتزولی

“زمان کسب موفقیت است و همه با انگیزه ایم؛ گودین…”

 

اینتر دات آی آر _ مدافع اسلواک نراتزوری، ویرجیل فندایک را بهترین مدافع حال حاضر دنیا می داند.

 

کوریره دلا اسپورت در چاپ روز پنجشنبه خود مصاحبه مفصل با میلان اشکرینیار را منتشر کرده است که بخشهای بیشتر آن را میخوانید:

برای کسب جام سخت در حال کار هستیم. بردن جام با کونته یک امکان است اما باید سخت برای آماده شدن کار کنیم. من معتقدم شانس برای بردن جام و راضی کردن استیون ژانگ که برای قهرمانی انگیزه دارد وجود دارد. مربی و کادر فنی جدیدی داریم و همه با انگیزه ایم. یووه برای هشت فصل متوالی قهرمان شده و شانس زیادی دارد اما زمان مناسبی رسیده که به آنها نزدیک شویم و برای مغلوب کردن آنها تلاش کنیم. 

مدافع اسلواک در مورد اینکه کونته گفته حتی اگر یک درصد شانس قهرمانی داشته باشیم برای آن یک درصد تلاش میکنیم و همچنین ویژگی این مربی که او را تحت تاثیر قرار میدهد گفت:

این یک طرز فکر درست است. ما ترکیب قدرتمندی داریم و باید برای رسیدن به کسب جام تلاش کنیم. هنگامی که تمرینات شروع می شود شما نمی توانید در مورد به پایان بردن لیگ در رتبه دوم فکر کنید. آنهایی که برای کونته بازی میکنند باید ذهنیت او را داشته باشند. کونته فرد سخت کوشی است و من روشی که او جزئیات را توضیح میدهد مثل نحوه بازی ای که می خواهد را دوست دارم. نگرانی من از تغییر سیستم از 4 به 3 نفره؟ نگران نیستم. این روشی متفاوتی از بازی است و ما نیاز داریم کوچکترین جزئیات را یاد بگیریم. در فصل قبل دو بار در سیستم سه دفاعه بازی کردم اما وفق پیدا خواهم کرد و مشکلی نیست. اولین صحبت من با کونته؟ هنگامی که در کمپ تیم ملی اسلواکی حضور داشتم یعنی در ابتدای ماه ژوئن کونته با من تماس گرفت و این مکالمه تلفنی بین ما برای شناخت یکدیگر مفید بود. تا حدودی موافقم که مشکل اینتر در این سال ها نداشتن ذهنیت برنده بوده است. ذهنیت پیروزی فاکتور تعیین کننده ای است و همیشه باید بالاترین ها را هدف قرار داد. 

اشکرینیار در ادامه افزود:

گودین چه چیزی به اینتر می دهد؟ او می داند چگونه در سیستم 3 دفاعه باید بازی کرد و تجربه و ذهنیت پیروزی که اینتر نیاز دارد را در اختیار دارد. او همچنین نحوه مهار بازیکنان سطح بالا تیم های دیگر را می داند. گودین خرید مهمی است. بهترین مدافع میانی دنیا؟ در حال حاضر ویرجیل فندایک. ویژگی کولیبالی که باعث حسادت من میشود؟ عزم و اراده و سلطه جو بودن که او را در همه دوئل ها در داخل زمین قرار می دهد. او کسی است که هرگز تسلیم نمی شود. زوج مانولاس کولیبالی بهترین دفاع لیگ؟ خواهیم دید. آنها دو بازیکنی عالی هستند اما مدافعان عالی دیگری نیز وجود دارند. دلیخت در ایتالیا (یووه)؟ او فصلی فوق العاده در آژاکس داشت. اگر او در حال آمدن است باید سطح خود را ارتقا دهد زیرا در ایتالیا ما روی تاکتیک ها بیشتر از جاهای دیگر کار می کنیم. صحبتی که در مورد قیمت 100 میلیون یورویی من میشود؟ تمرکز من روی خوب کار کردن است. اگر چنین حرفی مطرح است یعنی من در حال خوب کار کردن هستم. این رقم فشار روی من میگذارد؟ هنگامی که پا به زمین می گذارم در مورد این چیزها فکر نمی کنم. وسوسه شدن برای انتقال به تیمی مثل بارسلونا؟ پیشنهادات رسمی برخلاف آنچه گفته شده تاکنون وجود نداشته است. می خواستم باقی بمانم و قراردادم را تازه تمدید کرده ام. اکنون خیلی خوشحالم زیرا هدفم ادامه دادن به پوشیدن لباس اینتر است. کاپیتانی در اینتر؟ زیبا خواهد بود اما در مورد آن فکر نمیکنم زیرا هندانویچ را داریم و فقط روی شروع خوب فصل جدید متمرکزم. سنسی و لاتسارو؟ به سبک بازی سنسی هنگامی که در ساسولو بود علاقمند بودم. او از نظر فنی قوی و بازیکنی جسور است. لاتسارو نیز سریع است و من را واقعا در تمرینات تحت تاثیر قرار میدهد. ناینگولان و ایکاردی؟ آنها در کنار ما هستند وبا ما  تمرین میکنند. برخی تصمیمات به باشگاه و مربی مرتبط است. مواجه شدن با ایکاردی در لباس یووه؟ او در حال حاضر در اینتر حضور دارد و هم تیمی من است و نمیتوانم او را جایی دیگر تصور کنم. 

صحبتهای پایانی مدافع سابق سمپدوریا:

خطرناک ترین مهاجمی که تاکنون مقابلش قرار گرفته ام کریستیانو رونالدو بوده است. حتی اگر به نظر برسد که او در حال قدم زنی در زمین است یک توپ خوب برای او کافی است تا گلزنی کند. ژکو؟ دوست دارم او هم تیمی من شود. بازی کردن در مقابل او ساده نیست زیرا از لحاظ فیزیکی قدرتمند است و توپ را به خوبی حفظ میکند. انتظار من از لیگ قهرمانان در فصل جدید ؟ خواهیم دید با چه تیمهایی قرار است بازی کنیم. اما هدف صعود از دور گروهی است. اگر فوتبالیست نمی شدم؟ نمیدانم شغلم چه بود. خانواده من عاشق فوتبال هستند و هرگز آلترناتیوی برای فوتبال در نظر نگرفته ام. رویای من؟ قهرمانی در لیگ قهرمانان با اینتر و همچنین قهرمان شدن با تیم ملی کشورم. من مطمئنم که موفق خواهم شد. 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد