اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز سوم تیر:

22:50 – اسکای ایتالیا | قرارداد رانوکیا با اینتر به مدت یک فصل تمدید شده است. اینتر گزینه تمدید قرارداد رانوکیا برای سال دوم را نیز به نفع خود دارد.


20:30 – اسکیرا | توافقات برای تمدید قرارداد آندره آ رانوکیا با اینتر برای یک فصل دیگر حاصل شد.


20:20 – ESPN اسپانیا | بارسلونا حاضر است برای جذب الساندرو باستونی، جوردی آلبا را وارد معامله با اینتر کند اما آلبا نمی خواهد از بارسا جدا شود.


20:10 – گاتزتا | آندره آ پینامونتی آماده جدایی به منظور بازی کردن بیشتر است و اینتر و اینزاگی نیز مخالف جدایی او نیستند. با این حال دستمزد 2 میلیون یورویی پینامونتی می تواند یک مانع برای سایر تیم ها باشد.


20:00 – لیبرو | لاتزیو می خواهد مانوئل لاتزاری را به فروش برساند اما بعید است حاضر شود در مورد او با اینتر مذاکره کند.


12:25 – بیلد | آندری کراماریچ، مهاجم هوفنهایم درخواست خروج از این تیم را داده است. میلان، یوونتوس و اینتر در میان باشگاه هایی هستند که وضعیت مهاجم کروات را زیر نظر دارند. هوفنهایم برای کراماریچ که فقط یک سال دیگر قرارداد دارد 30 میلیون یورو می خواهد.


12:00 – گاتزتا | مذاکرات بین اینتر و ایجنت فدریکو دی مارکو برای تمدید قرارداد این مدافع در جریان است. قرارداد فعلی دی مارکو با اینتر تا 2023 معتبر است و تمدید می تواند به مدت یک و شاید دو فصل انجام شود و دستمزد او نیز از 500 هزار یورو به 1 میلیون یورو برسد. با توجه به دستمزد 3 میلیون یورویی که اشلی یانگ در اینتر داشت و دستمزد 1 میلیون یورویی دی مارکو پس از تمدید احتمالی، نراتزوری 2 میلیون یورو پس انداز خواهد کرد.


11:30 – گازتا | پس از اشرف حکیمی انتظار می رود ژوائو ماریو (احتمالا اسپورتینگ) و سباستیانو اسپوزیتو (علاقه پارما و ساسولو) از اینتر جدا شوند. نراتزوری برای سمت راست خود گزینه هایی مثل دنزل دومفرایز و مانوئل لاتزاری را مدنظر دارد اما آنها نیز گزینه های ارزانی محسوب نمی شوند.


11:15 – گاتزتا | با وجود پیشنهاد چلسی به اینتر برای حکیمی که 55 میلیون یورو بعلاوه مارکوس آلونسو بوده این بازیکن مراکشی در آستانه انتقال به پی اس جی است و جزئیات انتقال احتمالا تا یکشنبه حل و فصل می شود. با رفتن احتمالی حکیمی به پی اس جی، آلونسو راهی اینتر نخواهد شد و اینتر مجبور است به فکر جذب یک وینگ بک 10-15 میلیون یورویی دیگر باشد. حتی بدون انتقال حکیمی به چلسی، آمدن امرسون پالمیری به نراتزوری نیز پیچیده به نظر می رسد. فیلیپ کوستیچ یک گزینه برای اینتر است اما جذب او هزینه کمی نخواهد داشت.


10:55 – گاتزتا | کیتا بالده که فصل قبل به صورت قرضی در سمپدوریا حضور داشت خواهان بازگشت به اینتر و کار کردن دوباره زیر نظر سیمونه اینزاگی است. کیتا خود را به اینتر پیشنهاد داده اما این ایده در آینده و نه بلافاصله ممکن است مورد ارزیابی مدیران نراتزوری قرار بگیرد.


10:45 – دی مارتزیو | اختلاف پی اس جی و اینتر برای حکیمی به ۵ میلیون یورو کاهش پیدا کرده است. پیشنهاد پی اس جی با پاداشها حداکثر به ۶۵ میلیون یورو می رسد درحالی که درخواست اینتر ۷۰ میلیون است. هکتور بیرین از آرسنال، دنزل دومفرایز از پی اس وی آیندهوون و داویده زاپاکوستا از چلسی گزینه های اینتر برای سمت راست به شمار می روند اما نراتزوری عجله نخواهد کرد. شانس زاپاکوستا با توجه به مقرون به صرفه تر بودن کم نیست.

مرتضی بابایی
۳ تیر ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *