اخبار برگزیده

24 نوامبر 2017

“علاقه ی رئال به ایکاردی؟هر تیمی تمایل دارد بازیکنی مثل او را در اختیار داشته باشد”

24 نوامبر 2017

اگر کواچیچ کم بازی کند رئال را ترک میکند ؛ اینتر یکی از گزینه ها برای او

24 نوامبر 2017

“اسپالتی مرا به یاد مورینیو می اندازد”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

ایکاردی

اینتر

13 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

7 گل

ژکو

رم

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

فالکه

تورینو

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

ساباتینی : برنامه اینتر با میلان تفاوت دارد

اینتر دات آی آر ـ مدیر ورزشی سانینگ میگوید اینتر به نقل و انتقالات میلان توجهی ندارد و ترکیب اینتر همین حالا هم قوی است.

نشست مطبوعاتی امروز والتر ساباتینی تحت الشعاع خرید های میلان آغاز شد.باشگاه میلان پس از خرید ماساکیو ،کونتی، رودریگز و آندره سیلوا امروز نیز خرید بونوچی را رسمی کرد و در آستانه به خدمت گیری بیلیا قرار دارد.در حالی که باشگاه اینتر تاکنون خرید اشکرینیار و والرو را رسمی کرده است.

والتر ساباتینی خطاب به خبرنگاران گفت :

من نقش مهمی در اینتر دارم و مسئولیت زیادی رو دوش من است.همیشه خوش اقبال بوده و هستم و پیشنهاد اینتر را با افتخار پذیرفتم.میدانم به چه چیزی نیاز داریم و میخواهیم آن را برطرف کنیم.

ما به نقل و انتقالات سایر باشگاه ها توجهی نداریم؛هر چند من کار میلان را تحسین میکنم.ما به مدل و استراتژی خودمان که توسط باشگاه و سرمربی اتخاذ شده می اندیشیم.میلان تصمیم گرفته ترکیب خود را عوض کند درحالی که اینتر تصمیم دیگری گرفته است.امیدوارم هواداران آن را درک کنند و در این موضوع با باشگاه سهیم باشند.

اینتر سال گذشته این سیگنال را ارسال کرد که میتواند جاه طلب باشد.ما بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم و حالا با استپالتی میخواهیم تعریف خود را از تیم دوباره عوض کنیم.در عین حال میخواهیم به تقویت تیم نیز بپردازیم زیرا به یکپارچه سازی نیاز داریم.

 

از ساباتینی پرسیده شد چرا اینتر در بازار نقل و انتقالات آرام است؟

به این دلیل که ما بسیار بی سروصدا عمل میکنیم.شما همیشه نیازی به غوغا کردن ندارید.اکنون زمان تولد رویا ها است .اینتر اهداف بسیار مشکلی را هدف قرار داده است.من وطیفه ندارم کسی را آرام کنم.ما کار هایی را انجام میدهیم تا اطمینان یابیم تیم به قدرت اصلی تبدیل شود.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد