اخبار برگزیده

20 فوریه 2018

مارکا: بازخرید کندوگبیا توسط والنسیا قطعی نیست

20 فوریه 2018

به روز رسانی وضعیت دی فرای به گزارش آلفردو پدولا

20 فوریه 2018

انتقاد شدید مدافع سابق اینتر از وضعیت تیم

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

ساباتینی:ناینگولان را میخواهیم اما جذب او غیر ممکن است

اینتر دات آی آر ـ ساباتینی علاقه اینتر به ناینگولان را تایید میکند اما به خدمت گیری او از رم را غیر ممکن میداند.

نراتزوری در روز های اخیر به دفعات نام راجا ناینگولان ستاره بلژیکی باشگاه رم را در اطراف خود شنیده است اما جالوروسی اعلام کرده است که راجا غیر قابل فروش است و به زودی قراردادش را تمدید خواهند کرد.

والتر ساباتینی در این رابطه در کنفرانس خبری خود گفت :

ناینگولان بازیکنی است که نامش را همیشه در سرم دارم ،او بازیکن فوالعاده ای است.به نظرم او برای اینتر فرصت خوبی محسوب میشود اما با توجه به شرایط نقل و انتقالاتی فعلی رم فکر میکنم خرید او غیر ممکن است.با این حال او همیشه میتواند هدف ما باشد ولی خوب باید اعتراف کنم رم تا آخر قراردادش او را رها نخواهد کرد.

زمانی که مشکلات بین او و رم را مشاهده کردم به ناینگولان گفتم ما در دسترس هستیم.ما نمیتوانیم برای جذب او قُلدری کنیم زیرا به رم تعلق دارد اما این را هم نمیتوانم رد کنم که دوست دارم راجا را به اینجا بیاورم.

 

پس از آن به دلیل طولانی شدن کنفرانس ساباتینی برای استراحت و کشیدن سیگار چند دقیقه ای سالن را ترک کرد و پس از بازگشت ادامه داد:

ما به نام های مشکلی از باشگاه های دیگر هم توجه داریم که جذب آنها آسان نخواهد بود. برای مثال ما برای جذب دالبرت پیشنهادی را به نیس ارائه کردیم که در حال حاضر آنها راضی به فروش بازیکن نیستند اما میخواهیم او را جذب کنیم.اینتر بازیکنانی را هدف قرار گرفته که جذبشان دشوار است در غیر این صورت میتوان معاملاتی را انجام داد که در نصف روز انجام شوند اما در این صورت یه چیزی مشکل دارد.

 

دی ماریا؟

در مورد آنخل دی ماریا باید به این باور برسیم که او مناسب اینتر است یا خیر؛این احتمال وجود دارد او به درد ما نخورد.در ضمن پرداخت دستمزد موضوعی است که باید توسط هر باشگاهی مورد توجه قرار گیرد.من در مورد توانایی های فنی دی ماریا صحبت نمیکنم چراکه او بسیار خوب است ؛اما این بدان معنا نیست که او بازیکن مورد نیاز اینتر باشد ،حتی اگر خارق العاده باشد.امکان دارد بعدا نظرم عوض شود و او به اینتر بیاید اما بعید میدانم.

 

الکسیس سانچز؟

او اولویت اینتر نیست زیرا اگرچه سانینگ میتواند از پس هزینه های او برآید اما جذب سانچز ممکن نیست.

 

آیا آرتور ویدال را میپسندید؟

بله بسیار او را دوست دارم.او و ناینگولان تفاوت دارند اما در نقطه ای خاص به یکدیگر تشابه دارند.من ویدال را میپسندم و اگر بدانم که برای جذب او میتوانیم کاری کنیم اقدام خواهیم کرد.البته سخت خواهد بود چون بایرن نمیخواهد او را از دست دهد.هیچ مذاکره ای در کار نیست ولی اگر بتوانیم حتما اقدام خواهیم کرد.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد