اخبار برگزیده

28 می 2020

پرس و جوی سه باشگاه در مورد ماریو

28 می 2020

ادعای اکیپ: علاقه اینتر به لاکازت اما…

28 می 2020

به روز رسانی وضعیت مارتینز به گزارش رومانو؛ عدم عقب نشینی بارسا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“سعی می کنیم خود را با تیم های دیگر مقایسه نکنیم؛ ویدال….”

اینتر دات آی آر_ سرمربی افعی ها می گوید اینتر مصمم بود اسپال را شکست دهد زیرا از امتیاز از دست دادن یووه با خبر بود.

صحبت های کونته با اسکای پس از پیروزی اینتر برابر اسپال:

از روز اول در تلاش برای تاثیر گذاری و اذیت کردن تیم های دیگر بوده ایم. بازگشت به صدر جدول پس از هفته چهاردهم باعث افتخار و غرور ما می شود زیرا از سفری که برای رسیدن به این نقطه طی کرده ایم خبر داریم. در عین حال صدرنشینی باید شور و شوق مثبتی به ما بدهد و ما را به سمت بهتر کار کردن و کنترل بهتر بازی و زجر نکشیدن در آن سوق دهد. امروز زجر کشیدیم و در بازی های دیگر باید در کنترل بازی بهتر کار کنیم زیرا در غیر این صورت یک سانتر یا یک شوت منحرف شده بر اثر برخورد به بازیکنان می تواند باعث گل خوردن ما و تغییر اوضاع شود. امروز مصمم بودیم و می دانستیم یوونتوس امتیاز از دست داده و در نتیجه آماده شده بودیم از وضعیت موجود نهایت استفاده را ببریم. شایستگی پیروزی مقابل اسپال را داشتیم و به یاد آوردن این موضوع که ما روی روند رشد خود متمرکز هستیم اهمیت دارد و در نتیجه از آنجایی که در روند رشد هستیم سعی میکنیم خود را با دیگر تیم ها مقایسه نکنیم. لائوتارو که ما او را لائوتی (lauty) می نامیم عادت داشت فقط برای گلزنی خود کار کند اما من به او به طور واضح گفتم که مهاجمان تاپ دنیا برای تیم کار می کنند و حتی در دفاع به تیم کمک می کنند. بعنوان مثال لوکاکو امروز گل نزد اما او به طور مداوم در حال کمک به تیم بود.

کونته در مورد علاقه به ویدال نیز گفت:

حتی در شرایط دشوار و با کاهش تعداد بازیکنان در دسترس، هنوز هم شاهد پاسخ خوب سایر بازیکنان هستیم. بنابراین صحبت در مورد بازار نقل و انتقالات از جانب من بی احترامی است. باشگاه هر کاری بتواند انجام خواهد داد. من به حد کافی خوش شانس بودم که ویدال را وقتی از لورکوزن آمده بود مربیگری کنم و او در آن زمان در این حد ستاره نبود. ویدال همواره در آن زمان همه توانش را برای من گذاشت.
آیا احساس می کنم که اینتر در حد یووه قدرتمند است؟ باید در مورد آن فکر کنم. رسیدن به صدر جدول باعث میشود راحت تر بخوابم؟ صادقانه بگویم که به طور کلی زیاد نمی خوابم.
    

هیچ نظری وجود ندارد