اخبار برگزیده

21 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی دوشنبه 21 سپتامبر

20 سپتامبر 2020

آرتورو ویدال وارد میلانو شد (تصویر)

19 سپتامبر 2020

انتقال ویدال به اینتر قطعی شد

سمپدوریا 0-1 اینتر : VAR هم از پس اینتر بر نیامد …

هفته ی پنجم رقابت های فوتبال سری آ ، با برد خفیف اینتر در برابر سمپدوریا پیگیری شد.

اسپالتی در این دیدار از هاندانوویچ – دی امبروزیو – میراندا – اسکرینیار – آساموا – بروزوویچ – وسینو – پولیتانو – ناینگولان – کاندروا و ایکاردی استفاده کرد و ایوان پرسیچ را روی نیمکت نشاند.

در نیمه اول اینتر به مانند همه ی بازی های خود تنها به دو وینگر خود متکی بود و تاکتیک این تیم سانتر برای ایکاردی و دیگر مهاجمان داخل محوطه بود . اما در مقابل ، تیم میزبان حرکات در عمق بیشتری را انجام میداد و دل به سرعت دفرل بسته بود.

در دقیقه 43 و روی اشتباه مدافعان سمپدوریا ، توپ به ناینگولان رسید و وی با شوتی از پشت محوطه جریمه نتیجه کار را 1-0 به سود تیم مهمان کرد ولی داور به وسیله کمک ویدیویی خود این گل را مردود اعلام کرد و مشخص شد که دی امبروزیو قبل از این گل در آفساید قرار داشته است.

نیمه دوم نیز به مانند نیمه اول پیش رفت.بازی سراسر پر اشتباه از دو تیم و بسیار کسل کننده.

در این نیمه اسپالتی از پرسیچ ، کیتا و والرو نیز استفاده کرد.

در دقیقه 88 آساموا با شوتی سرکش دروازه سمپدوریا را باز کرد ولی بازهم داور پس از بازبینی صحنه گل را مردود اعلام کرد.پاس دی امبروزیو برای آسامو از خط گذشته بود و داور به درستی این صحنه را ضربه دروازه اعلام کرد.اما بعد از این گل دفرل دروازه اینتر را باز کرد که داور به دلیل خطای افساید این گل را نیز مردود اعلام کرد.

بعد از این حوادث اینتر فشار خود را برای گشون دروازه سمپدوریا بیشتر کرد و در دقیقه 92 بروزویچ بالاخره با یک شوت از داخل محوطه جریمه تنها گل قابل قبول این دیدار را به ثمر رساند

اینتر پس از این برد 7 امتیازی شد و موقتا به هفتم جدول صعود کرد.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد