اینتر دات آی آر _ نگاهی به سه خبر کوتاه از چاپ روز یکشنبه گاتزتا:

  1. با آمدن پوچتینو به پی اس جی شانس انتقال اریکسن به این تیم بیشتر شده و اینتر نیز احتمالا پاردس را درخواست می کند. اگر این معاوضه انجام شود به صورت قرضی خواهد بود تا مزایای قانون تخفیف مالیات شامل حال اینتر شود زیرا در صورت جدایی اریکسن به صورت دائمی، هزینه پرداخت دستمزد و مالیات او برای اینتر از 10 به 15 میلیون یورو می رسد. این قانون برای باشگاه ها، به بازیکنی که فقط یک سال در ایتالیا حضور داشته تعلق نمی گیرد و انتقال قرضی اریکسن این مشکل را حل می کند.
  2. آنتونیو کونته درخواست جذب یک مهاجم در ژانویه را کرده است. ژروینیو انتخاب اول کونته است و الخاندرو گومز گزینه دیگر محسوب می شود. با این حال درخواست 10 میلیون یورویی آتالانتا احتمالا باعث منصرف شدن اینتر شود. معاوضه پینامونتی و ژروینیو نیز بعید است زیرا پارما مهاجمی گلزن تر و ثابت شده تر می خواهد.
  3. علاوه بر اریکسن و پینامونتی، سه بازیکن دیگر به نام های راجا ناینگولان، ماتیاس وسینو و ایوان پریشیچ نیز می توانند در ژانویه از اینتر جدا شوند. کالیاری، فیورنتینا و ساسولو تیم های علاقه مند به ناینگولان هستند اما دستمزد ناخالص 5 میلیون یورویی او برای ادامه فصل شرایط را پیچیده می کند. برای وسینو پیشنهادی وجود نداشته درحالی که پریشیچ نیز در بلاتکلیفی است.
کلو
۷ دی ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *