اینتر دات آی آر _ نگاهی به 3 خبر کوتاه روز سه شنبه، سوم فروردین:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر در مورد پابلو رودریگز، مهاجم 19 ساله لچه که محصول آکادمی های رئال مادرید است پرس و جو کرده است. رودریگز 5 گل در 11 بازی در سری بی با پیراهن لچه به ثمر رسانده و اولویتش بازی در سری آ به همراه این تیم قبل از جدایی است. لچه در حال حاضر تیم دوم جدول رده بندی سری بی است.
  2. به گزارش منبع ترکیه ای Sporx، گالاتاساراری در تابستان به دنبال جذب یک هافبک است و آخرین ایده برای آنها آرتورو ویدال محسوب می شود. گالاتاسارای جذب یولیان درکسلر به صورت آزاد را به عنوان محبوب ترین گزینه می بیند اما ویدال نیز با جدایی به صورت آزاد از اینتر می تواند تبدیل به گزینه محبوبی شود. فرناندو فلیسویچ، ایجنت هافبک شیلیایی در حال کار روی معامله به صورت آزاد است.
  3. به گزارش منبع پرتغالی O JOGO، اسپورتینگ لیسبون از دائمی کردن قرارداد قرضی ژائو ماریو استقبال می کند و هافبک پرتغالی نیز مشکلی برای ماندن ندارد. اینتر 10 میلیون یورو می خواهد و سبز و سفید پوشان به شرط اقساطی بودن پرداخت، مشکلی با آن ندارند. با این حال مشکل دستمزد 2.7 میلیون یورویی ماریو است که برای اسپورتینگ زیاد است. در حال حاضر فقط 1 میلیون یورو از آن توسط باشگاه پرتغالی پرداخت می شود که این رقم سقف حقوق در آنجاست. قرارداد ماریو با اینتر فقط تا انتهای فصل بعد اعتبار دارد و ایده اسپورتینگ این است با بیشتر کردن مدت قرارداد (قراردادی 4 ساله) و پرداخت دستمزد کمتر و پرداخت پاداش هنگام امضای قرارداد این مشکل را حل کند.
مرتضی بابایی
۳ فروردین ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *