اخبار برگزیده

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

17 مارس 2018

پیشنهاد 40 میلیون دلاری دورتمند برای لائوتارو مارتینز

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“سه گانه یووه؟ اینتر هنوز اولین تیم فاتح آن است. مارتینز خارق العاده است”

 

اینتر دات آی آر _ ال پرینسیپه میگوید دو تیم رمی رقیبان اصلی اینتر برای کسب سهمیه هستند.

 

مصاحبه ی دیگو میلیتو با روزنامه گاتزتا دلا اسپورت در روز جمعه منتشر شده است. صحبتهای او را میخوانید:

بهترین آرزوها به مناسبت سالگرد تاسیس باشگاه. اینتر و این رنگ ها در وجود من است. به همراه هم تیمی هایم قادر بودیم برگی در تاریخ اینتر را ثبت کنیم. در میلانو هنوز دوستان زیادی دارم و افتخار میکنم که بخشی از تاریخ اینتر هستم. میدانم که هنوز در قلب های طرفداران اینتر جای دارم و آنها نیز در قلب من جای دارند. امیدوارم مائورو ایکاردی اینتر را به لیگ قهرمانان بازگرداند . مائورو با گلهایش برای این باشگاه کارهای مهمی انجام داده و مطمئنم که اینتر به لیگ قهرمانان باز خواهد گشت.
-اگر اینتر در این فصل سهمیه را کسب نکند غیبت این تیم در لیگ قهرمانان 7 ساله میشود. چه نظری داری دیگو؟ حتی نمیخواهم در مورد آن فکر کنم. بازگشت به لیگ قهرمانان ارزش فتح اسکودتو را دارد.
-شروع خوب این فصل اینتر و افت ناگهانی ؟ این همان پاتزا اینتر است ! مهمترین مسئله این است که تلاش ها مضاعف شود و این موضوع درک شود که نتایج از کار سخت بدست می آیند. اعتماد زیادی به باشگاه ، اسپالتی و بازیکنان دارم.
-چه تیمهایی با اینتر در کورس کسب سهمیه قرار دارند؟ با وجود دوره ی خوب میلان و سمپدوریا ، دو تیم شهر رم رقیبان اصلی اینتر خواهند بود. مزیتی که اینتر از آن بهره مند است عدم حضور در رقابتهای حذفی (لیگ اروپا و ….) می باشد. این درست است که این تورنومنت ها شور و اشتیاق زیادی را به همراه دارد اما انرژی زیادی را از تیم ها می گیرد.
-یووه و ناپولی؟ بله آنها بسیار خوب کار کرده اند. آنها دو تیم متفاوت هستند اما قدرت زیادی دارند. فکر میکنم که مسابقه ی رو در روی این دو تیم در ماه آپریل تعیین کننده برای فتح اسکودتو خواهد بود.
-یووه توانست در لندن تاتنهام را حذف کند درست مثل شما که در 2010 چلسی را حذف کردید. بعنوان یک اینتریستا برای آنها فتح سه گانه را آرزو می کنی؟ من طرفدار اینتر و جنوا هستم اما نمیخواهم چیزهای بدی برای سایرین اتفاق بیفتد. با این حال اینتر هنوز اولین تیمی است که در ایتالیا موفق به فتح سه گانه شده است.
-لائوتارو مارتینز آماده برای پیوستن به اینتر است. نظرت در مورد او؟ مارتینز خارق العاده است. او دارای ذهن برنده است و همچنین از یک حرفه ای گری تعیین کننده برخوردار است. او یک فیزیک عالی دارد و در هوا نیز بسیار قوی است. او میداند چگونه توپ را حفظ کند و از لحاظ تکنیکی کامل است. آرژانتین در حال حاضر مهاجمان با کیفیت زیادی دارد و این کار سمپائولی را سخت می کند.
-کدام تیم جام جهانی روسیه را فتح میکند ؟ قلبم میگوید آرژانتین اما تیمهای قدرتمند برزیل ، فرانسه ، اسپانیا و آلمان نیز حضور دارند.
-غیبت ایتالیا در جام جهانی؟ هنوز نمیتوانم آن را باور کنم. این تیم همه چیز برای صعود را در اختیار داشت. جام جهانی بدون آتزوری تورنمنت همیشگی نخواهد بود.
-رافینیا ؟ از نظر تکنیکی بسیار خوب است و میتواند کمک زیادی به تیم کند.
-دیدار اینتر با ناپولی؟ ناپولی پس از شکست برابر رم بسیار عصبی است. انتظار یک بازی فوق العاده دارم و هر نتیجه ای میتواند پیش بیاید.
    

هیچ نظری وجود ندارد