اخبار برگزیده

7 آوریل 2020

اینتر یکی از باشگاه هایی است که می تواند به جذب مسی فکر کند اما…

6 آوریل 2020

رسمی؛ توافق باشگاه های ایتالیایی برای کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان

6 آوریل 2020

قیمت اوبامیانگ برای اینتر چقدر خواهد بود؟

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

سه گزینه اینتر برای خط حمله در صورت جدایی مارتینز

 

اینتر دات آی آر _ تیمو ورنر، آنتونی مارسیال و پیر امریک اوبامیانگ گزینه های اینتر برای جانشینی لائوتارو مارتینز.

به گزارش موندو دپورتیوو، اینتر فرض را بر این دارد که در دو هفته ابتدایی ماه جولای، باشگاه بزرگی با پرداخت 111 میلیون یورو بند فسخ لائوتاو مارتینز را فعال می کند و به همین دلیل منطقی است که آنها از حالا به پر کردن جای خالی او می اندیشند. با چنین پولی، اینتر می تواند به گزینه های بزرگی فکر کند و به همین دلیل مارسیال از منچستر یونایتد، ورنر از لایپزیش و اوبامیانگ از آرسنال گزینه های مد نظر نراتزوری به حساب می آیند.

توتو اسپورت نیز گزارش داده در صورت نهایی شدن انتقال مارتینز به بارسلونا، دستمزد او 18 میلیون یورو در سال یعنی دستمزدی تقریبا مشابه با گریزمان خواهد بود. اینتر ارزش مارتینز را 150 میلیون یورو می داند و این روزنامه تورینی معتقد است بارسلونا با وارد کردن بازیکنانی به معامله این رقم را پایین خواهد آورد. تودیبو، آلنیا، آرتور، راکیتیچ، ویدال و سمدو بازیکنانی هستند که دو نفر از آنها می توانند وارد معامله شوند. 

گفتنی است منابع معتبر ایتالیایی مثل جانلوکا دی مارتزیو همگی تایید کرده اند که احتمالا ارزش معامله بین اینتر و بارسلونا برای ال تورو در تابستان، بیش از 111 میلیون یورو (یعنی رقم بند فسخ قرارداد او) خواهد بود. دلیل اینکه چرا بارسلونا در دو هفته ابتدایی جولای رقم بند فسخ او را نمی پردازد و حاضر است با ارزش بیشتری معامله کند مشخص نیست. شاید به این دلیل باشد که آنها تا 30 ژوئن برای به تعادل رساندن حساب هایشان، به پول فروش بازیکنان خود نیاز دارند و به همین دلیل تا آن تاریخ بازیکنانشان را در ابتدا به اینتر می فروشند تا در حساب های خود سود کنند و سپس کار انتقال مهاجم آرژانتینی را نهایی می کنند. شاید هم به این دلیل است که بارسا پول نقد ندارد تا به طور کامل 111 میلیون یورو را پرداخت کند و به همین دلیل مجبور است با خواسته 150 میلیون یورویی اینتر کنار بیاید و با وارد کردن بازیکن پول نقد کمتری بپردازد.

    

هیچ نظری وجود ندارد