اینتر دات آی آر _ نگاهی به مهمترین اخبار روز 8 اسفند:

1. اینتر رسما اعلام کرد که درآمد باشگاه در 6 ماه نخست فصل 2020/21 از طریق اسپانسر و حق پخش 25.7٪ نسبت به گذشته افزایش یافته اما هنوز باید رقمی بیش از 50 میلیون یورو از اسپانسرهای بین المللی دریافت کند. کالچو فینانتزا نیز گزارش داده رقم دقیق طلب اینتر از اسپانسرهای آسیایی 55.5 میلیون یورو است. 12.8 میلیون یورو از آن مربوط به فصل 2018/19 است، 25.9 میلیون یورو مربوط به 2019/20 و 16.8 میلیون یورو نیز مربوط به فصل جاری. 

2.به گزارش گاتزتا و اسکای، پس از مبتلا شدن آسیلیو، ماروتا، آنتونلو و یکی از اعضای کادر فنی به ویروس کرونا، تست هایی از بازیکنان و کادرفنی اینتر گرفته شده که نتیجه همگی منفی بوده است. 

3. Financial Times منبع معتبر اقتصادی روز جمعه گزارش داد گروه SUNING، خرده فروش بزرگ چینی و مالک باشگاه اینتر به دنبال این است حدود 25 درصد سهام خود را با 2.5 میلیارد دلار به فروش برساند تا منابع مالی خود را تقویت کند. جیندونگ ژانگ، موسس Suning یکی از سهامداران فعلی این گروه است. گروه های معروف دیگر مثل علی بابا نیز در این شرکت سهام دار هستند.

4. گروه Suning بعنوان مالک 69 درصد از سهام اینتر، رسما اعلام کرد که به دنبال شرکایی است تا بتواند اینتر را حمایت کند. در این بیانیه آمده در حالی که Suning نسبت به پشتیبانی مالی مداوم با حمایت یا بدون حمایت اضافی بیرونی از باشگاه تعهد دارد، اما نگاه کردن به راه حل های دیگر را نیز منطقی می بیند. در انتهای بیانیه نیز آمده با توجه به این موضوع مشاورانی منصوب شده اند تا با آنها برای یافتن شرکای مناسب همکاری کنند.

5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، خانواده ژانگ برای جلوگیری از فروش اینتر و حل مشکلات این باشگاه به دنبال وام کوتاه مدت هستند. گاتزتا می گوید تصمیم سهامداران SUNING برای فروش 25 درصد از سهام این کمپانی، احتمالا روی اینتر نیز تاثیر خواهد داشت. فروش سهام 25 درصدی که شاید به دولت چین فروخته شود نباید پروسه ای طولانی مدت داشته باشد (حداکثر 5 روز) که این نشانه ای از نیاز فوری این گروه چینی به نقدینگی است. این گروه هنوز در تلاش است از فروش اینتر اجتناب کند و با گرفتن وام مشکلات را حل و فصل کند زیرا بخاطر قوانین دولتی آنها در انتقال پول به خارج از چین محدودیت هایی دارند.

6. اینتر رسما تایید کرد بازی در پشت درهای بسته به دلیل شیوع کرونا (عدم بلیط فروشی) باعث از دست رفتن 60 میلیون یورو در آمد شده است. 

7. به گزارش فابریتزیو رومانو، آاس رم قبل از پیشنهاد معاوضه ژکو و سانچز به اینتر، به دنبال معاوضه اریکسن و ژکو بود اما نراتزوری مهم تر از مسائل مالی مربوط به اختلاف دستمزد ها، به خاطر مسائل فنی و تاکتیکی بود که حاضر به انجام آن نشد. اریکسن اکنون توانسته کونته را متقاعد کند.

8. پس از منتشر شدن شایعات فروش اینتر، شورای شهر میلان در مورد مالکیت نراتزوری شفافیت می خواست، در غیر این صورت آنها حاضر به ارزیابی این موضوع که آیا ورزشگاه جدید از منافع عمومی برخوردار است یا نه نمی شدند. به گزارش میلان نیوز امروز دو باشگاه میلان و اینتر با ارائه نسخه به روز شده از برنامه ها و ارائه توضیحاتی که دولت در ماه دسامبر در مورد پروژه درخواست کرده بود، گام دیگری در جهت ساخت یک استادیوم جدید و مشترک برداشتند. این توضیحات مربوط به فضاهایی بود که برای استفاده عمومی باقی خواهد ماند که باید با شورا در موردش موافقت شود. انضمام مربوط به برنامه اقتصادی و مالی نیز تحویل داده شده و اکنون توپ مجددا در زمین شورای شهر است و باشگاه ها منتظر تصمیم دولت هستند.

9. به گزارش اسپورت وان، منبع آلمانی، اینتر و دورتموند برای جذب پیتر گولاچی، دروازه بان 30 ساله و مجار لایپزیش رقابت می کنند. 

10. دیلی استار به نقل از وبسایت INTER Live ، گزارش داده منچستریونایتد برای جذب مارسلو بروزوویچ حاضر است الکس تلس و حدود 12 میلیون یورو را به اینتر پیشنهاد کند. 

11. به گزارش کالچومرکاتو، اینتر در مورد قیمت خوان موسو پرس و جو کرده و فهمیده اودینزه حداقل 30 میلیون یورو برای دروازه بان آرژانتینی درخواست دارد.

12. به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا به جذب آزاد جورجینیو واینالدوم، هافبک هلندی و 30 ساله لیورپول علاقه دارد اما اینتر و پی اس جی نیز در رقابت هستند.

13. به گزارش فوتی هدلاینز نایکی قرار است از لباس چهارم این فصل اینتر در ماه آپریل رونمایی کند که این لباس از طرح پیراهن دوم فصل 1997/98 اینتر الهام گرفته شده است. تصویر این طرح را مشاهده می کنید:

کلو
8 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =