اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

شش خبر نقل و انتقالاتی روز چهارشنبه 29 جولای

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار روز چهارشنبه 8 مرداد:

1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اختلاف موجود بین مدیران بارسلونا و لیونل مسی، می تواند منجر به عدم تمدید قرارداد او (تا 2021 معتبر است) شود. اینتر تلاش خود را خواهد کرد هرچند می داند فوق ستاره آرژانتینی تاکنون به جدایی تمایل نشان نداده است. با وجود دستمزد خالص 50 میلیون یورویی لیونل مسی مالکان اینتر می توانند با برنامه ریزی درست از عهده دستمزد او برآیند. خریدن خانه در میلان این فرصت را ایجاد می کند اینتر با پدر مسی تماس هایی در آینده برقرار کند.

2. به گزارش بیلد، بایرن مونیخ هنوز به طور کامل از خرید ایوان پریشیچ دست نکشیده چراکه فلیک، سرمربی این تیم 4 وینگر را برای فصل بعد می خواهد (تاکنون حضور سانه، گنابری و کومان قطعی است). مشکل بایرن مونیخ دستمزد بالای پریشیچ و قیمت بالای او است با این حال این تیم آلمانی همچنان امیدوار برای خرید وینگر کروات است. بیلد همچنین گزارش داده ماتیاس گینتر، مدافع مونشن گلادباخ از اهداف اینتر است اما باشگاه آلمانی می خواهد قرارداد او را که تا 2021 معتبر است با فعال کردن بندی که در اختیار دارد یک سال دیگر تمدید کند.

3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر پس از فهمیدن علاقه یوونتوس به آندره آ پینامونتی، نمی خواهد داستان زانیولو تکرار شود و در نتیجه یکی از بازیکنان مستعدش را از دست بدهد. نراتزوری می خواهد با همکاری با جنوا، یک حرکت ضد یووه را با فرض مقصدی جدید برای ادامه دادن به دراختیار داشتن مالکیت او بررسی کند.  مهاجم جوان ایتالیایی در تابستان قبل با انتقالی 18 میلیون یورویی و بند بازخرید شفاهی به مبلغ 20 میلیون یورو به جنوا پیوسته بود و جنوا حداقل 18 میلیون یورویی که در تابستان قبل هزینه کرده بود را می خواهد. احتمالا پینامونتی می تواند به نیس فرانسه منتقل شود چراکه رایولا مدیر برنامه های اوست و قبلا بالوتلی را به نیس برده بود. هلاس ورونا یا تیمی در بوندسلیگا نیز می تواند مقصد دیگری برای پینامونتی باشد.

4. به گزارش موندو دپورتیوو بارسلونا با توجه به کاهش 200 میلیون یورویی درآمدهایش باید در نقل و انتقالات با احتیاط عمل کند. آنها همچنان به جذب لائوتارو مارتینز علاقه دارند اما فقط در شرایطی خاص می توانند به او برسند. شرایطی مثل پذیرفته شدن حداقل دو بازیکن در معامله توسط اینتر (برای پایین تر آمدن پول نقد معامله) و فروش یک مهاجم توسط بارسا. بلوگرانا همچنین در تلاش است با فروش بازیکنانی مثل کوتینیو، تودیبو، رافینیا و راکیتیچ بودجه خود را برای این انتقال بیشتر کند.

5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، منچستریونایتد برای اسمالینگ 20 میلیون یورو می خواهد اما رم می خواهد 14 میلیون یورو بپردازد. اینتر و یووه نیز به رقابت وارد شده اند و این کار رم را سخت تر کرده است.

6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، علاوه بر اینتر، تیم های رم و فیورنتینا نیز به جذب آزاد یان فرتونگن علاقه دارند.

    

هیچ نظری وجود ندارد