اخبار برگزیده

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

3 جولای 2020

اینتر پالمیری را با فرمول حق خرید می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش خبر کوتاه روز دوشنبه دهم فوریه

اینتر دات آی آر _ نگاهی بر 6 خبر روز دوشنبه 21 بهمن:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، ویویانو پس از پشت سر گذاشتن تستهای پزشکی، روز دوشنبه در کمپ آپیانو جنتیله حاضر شد تا از او در تمرینات تست هایی گرفته شود. اینتر تا 48 ساعت آینده تصمیم خواهد گرفت که با این دروازه بان به صورت آزاد قرارداد امضا کند یا نه.
  2. به گزارش منابع مختلف بعید است که سمیر هندانوویچ به دیدار چهارشنبه شب برابر ناپولی برسد (دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی). هدف پزشکان نراتزوری این است او را به بازی حساس یکشنبه شب برابر لاتزیو برسانند.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت در دربی شب گذشته دلامادونینا، 75 هزار و 817 هوادار حضور داشتند و درآمد اینتر از این بازی 5.5 میلیون یورو خواهد بود.
  4. به گزارش نیکو اسکیرا از گاتزتا، تماس های اینتر و نمایندگان دریس مرتنز برای انتقالی آزاد ادامه دار بوده و بهترین پیشنهادی که این بازیکن تاکنون دریافت کرده از سوی نراتزوری بوده است.
  5. ماسیمو موراتی در مصاحبه با مدیاست اعلام کرد کریستین اریکسن با وجود دقایق حضور نه چندان زیاد در دربی، او را تحت تاثیر قرار داده است.
  6. به گزارش منابع مختلف، اینتر مرحله اول دعوی دادگاهی را از اینتر میامی، تیم دیوید بکام پیروز شده است. رای دادگاه به سود اینتر اعلام شده و در صورت پیروزی در مرحله نهایی دیوید بکام باید نام تیم خود را تغییر دهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد