اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش خبر کوتاه روز پنجشنبه 21 می

اینتر دات آی آر  _ نگاهی به اخبار کوتاه روز پنجشنبه اول خرداد :

  1. به گزارش بیلد بایرن مونیخ از اینتر تقاضای زمان کرده تا در مورد خرید ایوان پریشیچ تصمیم بگیرد. آنها سعی خود را خواهند کرد تا از اینتر تخفیف بگیرند. فلیک، سرمربی بایرن پریشیچ را گزینه ای ایده آل برای نیمکت این تیم می بیند(نیمکت نشین لروی سانه که احتمالا توسط بایرن خریداری می شود).
  2. فابیو کاپلو در تازه ترین مصاحبه خود به لائوتارو مارتینز هشدار داد فیکس بودن در اینتر از رفتن به بارسلونا و نیمکت نشین سوارز شدن بهتر است.
  3. به گزارش منبع آرژانتینی اوله، لائوتارو مارتینز در آستانه انتقال به بارسلونا قرار گرفته است و رسمی شدن خبر انتقال او تا قبل از آغاز سری آ و لالیگا اعلام نخواهد شد. بارسلونا این مهاجم جوان را با پرداخت پول نقد و وارد کردن بازیکنانی به معامله به خدمت خواهد گرفت.
  4. به گزارش اسکای پی اس جی تا تاریخ 31 ماه می (10 روز دیگر) فرصت دارد قرارداد ایکاردی را به دائمی تبدیل کند اما هنوز مشخص نیست این کار را تا آن زمان انجام می دهد یا زمان بیشتری را برای تصمیم گیری تقاضا می کند. یوونتوس وضعیت را زیرنظر خواهد داشت.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت ایکاردی در تماس با لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن از تمایلش به ماندن در این باشگاه فرانسوی خبر داده است.
  6. مدیر برنامه های استفانو سنسی به رادیو کیس کیس در مورد شایعات معاوضه این بازیکن با آلان گفت کونته نمی خواهد او را از دست بدهد و ناپولی تماسی در این باره نگرفته است. ایجنت سنسی همچنین گفت یکی از مربیان معروف تیم های انگلیسی تماس گرفته و به او گفته حتی سنسی را بدون پاهایش برای آن تیم انگلیسی بیاورد (اشاره به اینکه سنسی با فکر بازی می کند)!
    

هیچ نظری وجود ندارد