اخبار برگزیده

6 آوریل 2020

رسمی؛ توافق باشگاه های ایتالیایی برای کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان

6 آوریل 2020

قیمت اوبامیانگ برای اینتر چقدر خواهد بود؟

6 آوریل 2020

“اگر لائوتارو می خواهد با مسی بازی کند چرا اینتر به لئو پیشنهاد نمی دهد؟”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش خبر کوتاه شنبه، هفتم مارچ

اینتر دات آی آر_ نگاهی به اخبار روز شنبه، 17 اسفند:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر و یوونتوس برای تابستان سه هدف مشترک در لیست نقل و انتقالاتی خود دارند. ساندرو تونالی هافبک برشا، فدریکو کیه زا وینگر فیورنتینا و تیمو ورنر مهاجم لایپزیش (اینتر در صورت جدایی مارتینز به این مهاجم آلمانی فکر می کند). ایکاردی نیز مثل همیشه در افکار یوونتوس است.
  2. به گزارش کالچو مرکاتو، ماروتا مدیر اینتر جذب پیر امریک اوبامیانگ را بررسی خواهد کرد. قرارداد او تا تابستان 2021 معتبر است و آرسنال برای تمدید با این مهاجم باید به لیگ قهرمانان برسد و دستمزد بالایی به وی پیشنهاد کند. بنابراین شانس جدایی مهاجم سابق میلان و دورتموند در تابستان آینده بالاست.
  3. به گزارش کوریره دلا سرا، با توجه به شرایط اضطراری کشور ایتالیا به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن چند شهر، ممکن است سری آ پس از بازی یوونتوس-اینتر و سایر بازی های معوقه هفته بیست و ششم سری آ (که یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود)، تا سوم ماه آپریل که بازی ها باید بدون تماشاگر به انجام برسد تعطیل شود (تعطیلی هفته 27 و 28).
  4. دامیانو توماسی بازیکن سابق رم و رئیس فعلی اتحادیه بازیکنان سری آ در واکنش به خبر گاتزتا که گزارش داده بود سری آ با وجود قرنطینه شدن چند استان ادامه پیدا می کند گفت فوتبال را متوقف کنید. رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا نیز گفت در صورت ابتلای یک بازیکن سری آ به ویروس کرونا احتمالی تعطیلی مسابقات وجود دارد.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، هندانوویچ، اشکرینیار، دی فرای، باستونی، کاندروا، وسینو، بروزوویچ، بارلا، یانگ، مارتینز و لوکاکو ترکیب اینتر برابر یووه خواهد بود.
  6. مائوریتزیو ساری پیش از دیدار یوونتوس-اینتر به تلویزیون رسمی یووه گفت:
    از نظر تاکتیکی مسابقه دشواری خواهد بود اما امیدوارم از آن لذت ببریم. دربی ایتالیا معتبرترین مسابقه در سری آ است. اینتر پس از دو پنجره نقل و انتقالات گذشته به یکی از مدعیان اصلی کسب اسکوتو تبدیل شده و بازی فردا برای جدول رده بندی مهم خواهد بود.
    

یک نظر