اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه، پانزدهم می

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز جمعه 26 اردیبهشت:

  1. به گزارش نیکولو اسکیرا بایرن مونیخ حاضر نیست بند خرید 20 میلیون یورویی پریشیچ را فعال کند و فقط در صورتی که اینتر تخفیف دهد حاضر به دائمی کردن قرارداد قرضی او خواهد بود.
  2. به گزارش لارپوبلیکا اینتر با نمایندگان مرتنز تماس ها را در روزهای اخیر شدت داد و با آنها به توافق روی قراردادی دو ساله برای انتقالی آزاد در انتهای فصل رسید.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت مرتنز در آستانه انتقال به اینتر است و فقط جزئیاتی برای توافق شدن بین طرفین باقی مانده است. اینتر به کاوانی نیز علاقمند است و او نیز احتمال دارد به صورت آزاد به میلانو بیاید.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت بارسلونا نیز وارد رقابت برای جذب تیمو ورنر شده است. اینتر برای لائوتارو مارتینز همچنان یا 111 میلیون یورو به صورت نقد می خواهد یا 90 میلیون یورو بعلاوه حداقل یک بازیکن. به نظر می رسد نراتزوری دیگر به امرسون رویال برای ورود به معامله علاقمند نیست و علاقه به جونیور فیرپو و یا نلسون سمدو بیشتر است.
  5. به گزارش فابریتزیو رومانو به لطف روابط خوب بین مدیران اینتر و فیورنتینا، نراتزوری به کار برای جذب گائتانو کاستروویلی، هافبک مورد علاقه کونته ادامه می دهد در حالی که یوونتوس نیز به مدیربرنامه های او اطلاع داده آنها را از تحولات در مورد این هافبک ایتالیایی بی خبر نگذارند. احتمال ماندن کاستروویلی در فیورنتینا برای فصل بعد و در نتیجه کشیده شدن رقابت بین اینتر و یووه به تابستان 2021 بیشتر است چراکه فیورنتینا می خواهد او را یک فصل دیگر نگه دارد.
  6. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر و یووه در تابستان 2020 روی جذب ساندرو تونالی کار خواهند کرد و نراتزوری در موقعیت بهتری است. در رقابت بین دو باشگاه اول تکلیف تونالی مشخص می شود و سپس کاستروویلی (همانطور که گفته شد احتمالا رقابت برای کاستروویلی در تابستان 2021 خواهد بود).
    

هیچ نظری وجود ندارد