اخبار برگزیده

24 نوامبر 2020

صحبتهای کونته قبل از دیدار با رئال مادرید

23 نوامبر 2020

اخبار کوتاه روز 23 نوامبر

23 نوامبر 2020

صحبتهای کونته پس از دیدار با تورینو

شش خبر کوتاه نقل و انتقالاتی نهم نوامبر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به 6 خبر کوتاه نقل و اتقالاتی روز 19 آبان:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو میلان علاقه زیادی به متئو لواتو، مدافع میانی جوان هلاس ورونا دارد اما یوونتوس نیز به او علاقه مند است. نام اینتر را نیز نباید فراموش کرد چراکه با ورونا رابطه خوبی دارد.
  2. به گزارش وبسایت فوتبال لندن، اولیویه ژیرو که توسط لمپارد مورد استفاده قرار نمی گیرد در ژانویه به دنبال جدایی خواهد بود. اینتر همچنان به او علاقه دارد.
  3. برخی منابع ایتالیایی و اسپانیایی نه چندان معتبر از احتمال معاوضه ایسکو و اریکسن بین اینتر و رئال مادرید خبر داده اند.
  4. به گزارش فوتبال اینسایدر واسطه هایی کریستین اریکسن را به تاتنهام تیم سابقش پیشنهاد کرده اند. گفته می شود تیم هایی در انگلستان و ایتالیا به او علاقه دارند و اینتر مشکلی با فروش ندارد.
  5. میرالم پیانیچ در مصاحبه با +CANAL  اعلام کرد سال ها قبل این شانس را داشت که به اینتر یا بایرن مونیخ بپیوندد اما احساس کرد که زمان مناسبی برای انتقال نیست. او همچنین گفت این فرصت را داشت که دو سال زودتر به یووه بپیوندد اما بیانکونری در آن زمان پیرلو، پوگبا و ویدال را داشته است.
  6. به گزارش توتو اسپورت در صورت جدایی کریستین اریکسن در ژانویه، اینتر برای مالینوفسکی هافبک هجومی و اوکراینی آتالانتا اقدام می کند. بایرن مونیخ، هرتابرلین و پی اس جی به اریکسن علاقه دارند. دی مارتزیو نیز روز گذشته از علاقه اینتر به مالینوفسکی خبر داده بود.
    

هیچ نظری وجود ندارد