اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش خبر کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه 20 می

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه آخرین روز از اردیبهشت:

  1. به گزارش کوریره دلا اسپورت اگر لائوتارو مارتینز جدا شود اینتر سه مهاجم در غیر این صورت دو مهاجم جذب خواهد کرد(اسپوزیتو قرض داده می شود و سانچز به منچستر برمی گردد). احتمال اینکه یکی از این گزینه ها کاوانی باشد زیاد است چراکه پاری سن ژرمن اقدامی برای تمدید قرارداد او انجام نداده و این مهاجم به دنبال بازگشت به سری آ است.
  2. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر با نمایندگان کاوانی در هفته های اخیر صرف نظر از اینکه آینده لائوتارو مارتینز چه می شود در تماس بوده است. مهاجم اروگوئه ای می خواهد با آرامش تصمیم بگیرد چراکه قرارداد بعدی که قرار است امضا کند آخرین قرارداد مهم دوران حرفه ای اوست. با وجود توافق با اتلتیکومادرید در ماه دسامبر، بین این باشگاه اسپانیایی و کاوانی در ژانویه اتفاقی رخ داده که باعث شده احتمال انتقال آزاد او به این تیم به صفر نزدیک شود.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت خط حمله اینتر تغییراتی خواهد داشت و فقط حضور لوکاکو قطعی خواهد بود. سانچز، اسپوزیتو و لائوتارو احتمالا در اینتر فصل بعد حضور نخواهند داشت و آسیلیو و ماروتا به دنبال کاوانی و ورنر خواهند بود.
  4. به گزارش توتو اسپورت الکسیس سانچز می خواهد با عملکرد خود در ادامه فصل مدیران اینتر را متقاعد کند تا فصل بعد او را حفظ کنند. با این حال بزرگترین مشکل دستمزد بالای سانچز است که ماندن او را پیچیده می کند (در این فصل 7 میلیون یورو از دستمزد او را منچستر می دهد و 5 میلیون را اینتر).
  5. به گزارش کالچومرکاتو به احتمال بسیار زیاد کریستیانو بیراگی در انتهای فصل به فیورنتینا باز می گردد.
  6. به گزارش مارکا علاوه بر رئال مادرید، پی اس جی نیز به هالند که در قراردادش با دورتموند بند فسخ 60 میلیون یورویی وجود دارد علاقمند است. رسانه ها از این خبر اینگونه برداشت کرده اند که اگر پی اس جی این مهاجم جوان که از ایکاردی 10 میلیون یورو ارزانتر است را به خدمت بگیرد آنگاه مهاجم آرژانتینی به اینتر باز می گردد.
    

هیچ نظری وجود ندارد