اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش نکته آماری از دیدار پارما-اینتر؛ افعی ها بهترین تیم خارج از خانه

اینتر دات آی آر _ نکات منتشر شده از بازی برابر پارما توسط اینتر و اپتا:

  1. اینتر در حال حاضر بهترین تیم سری آ در زمینه کسب امتیازات خارج از خانه به حساب می آید. نراتزوری در این فصل تاکنون 32 امتیاز در بازی های خارج از خانه دشت کرده است. آتالانتا نیز با کسب 31 امتیاز در بازی های بیرون از خانه خود تیم دوم است.
  2. در زمینه گرفتن امتیاز وقتی که یک تیم از حریف خود عقب افتاده ( در زمینه مساوی کردن یا بردن بازی) اینتر با کسب 14 امتیاز تیم چهارم است. در این زمینه فقط آتالانتا (22)، لاتزیو (19) و بولونیا (15) امتیازات بیشتری گرفته اند. گفتنی است اینتر این 14 امتیاز را به ترتیب برابر پارما(1)، بولونیا(3)، ورونا(3)، لچه(1)، میلان(3) و پارما (3) گرفته است.
  3. اینتر شب گذشته بین دقیقه 84 تا 87 بازی باخته را با برد عوض کرد. آخرین باری که اینتر از دقیقه 80 به بعد یک بازی در مدت کوتاهی با زدن دو گل کامبک زده بود، به آپریل 2011 و بازی برابر چزنا باز می گردد. در آن بازی پاتزینی در دقایق 92 و 96 گلزنی کرد.
  4. شب گذشته اینتر دو گل با ضربه سر توسط دو مدافع خود به ثمر رساند. اینتر در فصل جاری 13 گل با ضربه سر به ثمر رسانده و در زمینه گلزنی با سر بهترین تیم است (دو گل اختلاف با تیم دوم). آخرین مرتبه ای که دو مدافع در یک بازی برای اینتر گل زده بودند به فوریه 2018 باز می گردد که اشکرینیار و رانوکیا دروازه بنونتو را باز کردند.
  5. الساندرو باستونی موفق شد دومین گل خود برای اینتر را به ثمر برساند. هر دو گل با ضربه سر و در بازی های بیرون از خانه بوده است. همچنین این مدافع جوان هر دو گل را بعنوان بازیکن تعویضی به ثمر رسانده است (در بازی برابر پارما و لچه بجای گودین وارد بازی شد و دو گل زد).
  6. استفان دی فرای شب گذشته سومین گلش را در این فصل برای اینتر به ثمر رساند. او آمار سه پاس گل را نیز در این فصل از خود ثبت کرده است.
    

هیچ نظری وجود ندارد