اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شمارش معکوس برای انتقال حکیمی به اینتر

اینتر دات آی آر _ توافق اینتر با حکیمی روی قراردادی 5 ساله و دستمزدی که با پاداش ها به 5 میلیون یورو در سال می رسد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، مذاکرات بین اینتر و رئال مادرید برای انتقال اشرف حکیمی به خط پایان رسیده است. برای انجام معامله، فقط توافق روی برخی از جزئیات مالی باقی مانده اما روی رقم انتقال توافق شده است. در واقع ارزش معامله 40 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو پاداش خواهد بود و فقط توافق روی چگونگی دستیابی به این پاداش ها و همچنین توافق روی روش های پرداخت باقی مانده است.

رقابت برای جذب حکیمی شدید بود و و بایرن مونیخ و منچسترسیتی آماده ارائه 60 میلیون یورو به رئال مادرید و همچنین پرداخت دستمزدی بیشتر از 5 میلیون یورویی به او بودند ( توافق اینتر و اشرف روی قرارداد 5 ساله با دستمزد 5 میلیون یورویی بوده است) اما او پروژه اینتر را مناسب ترین پروژه برای خود در نظر گرفته و از یک ماه و نیم پیش تصمیم گرفته راهی ایتالیا شود.

روز شنبه تماس های جدیدی بین دو باشگاه برقرار می شود تا در مورد جزئیات پایانی مذاکره کنند و این موضوع که اینتر با حکیمی به توافق رسیده می تواند به نفع نراتزوری در آخرین جزئیات مذاکرات باشد. وینگ بک مراکشی شاید در آخرین دیدار این فصل بوندسلیگا برابر هوفنهایم به میدان نرود چراکه رتبه دوم دورتموند تضمین شده و این تیم شانس قهرمانی نخواهد داشت.

    

یک نظر

  • بهترین خریدی بود که ممکن بود، تو این چند سال ی ونگر درست حسابی نداشتیم بعد از بازیکنایی مثل مایکون، استانکویچ و دوسه تای دیگه، چندسال تیم عذاب کشید حکیمی تو دورتموند فوق‌العاده بود، دمتون گرم اسیلیو و ماروتا