اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

“کارشناسان باید کار ما را قضاوت کنند؛ مسی یا 4 بازیکن 50 میلیونی؟…”

اینتر دات آی آر _ کونته از بازی شاگردانش برابر پارتنوپی راضی خوشحال است.

پس از بازی اینتر-ناپولی، آنتونیو کونته به اسکای گفت:

ما در برابر تیم قدرتمندی قرار گرفتیم که همانطور که روز گذشته هم به آن اشاره کردم تنها تیمی است که یوونتوس را در سالهای اخیر به دردسر انداخته و ترکیبی از بازیکنان عالی را در اختیار دارد. بازیکنانم برای این نمایش بسیار خوبشان شایسته تمجید و اعتبار هستند و پس از پیروزی آتالانتا مقابل پارما قبل از بازی امشب ما، شرایط ساده نبود چراکه با توجه به آن نتیجه مجبور به پیروزی بودیم. این ها شرایط و موقعیت های مهمی هستند زیرا حتی با وجود مشخص شدن تکلیف تیم قهرمان، نیاز به عادت کردن به فشار تیمهای تعقیب کننده خود داریم. در این بازی خود را تیمی مستحکم نشان دادیم و واقعا برای شاگردانم خوشحالم.

اینتر در بازی آینده برابر آتالانتا با کسب یک تساوی هم رتبه بهتری نسبت به این تیم کسب خواهد کرد:

انتخاب ترکیب ابتدایی در بازی امشب و همچنین بازی قبلی برابر جنوا، با برخی محاسبات انجام شد زیرا هر سه روز یک بار در حال بازی بودیم. 4 روز دیگر باید با آتالانتا بازی کنیم و من این را مثبت می بینم زیرا نسبت به بازی های اخیر یک روز زمان بیشتر برای آماده سازی داریم و بعد از آن نیز لیگ اروپا را پیش رو خواهیم داشت. آتالانتا در سال های اخیر با گاسپرینی کارهای مهمی انجام داده و سال به سال رشد کرده و بازیکنانی را به خدمت گرفته که مناسب پروژه شان هستند و می توانند بازی را در هر لحظه چه در سری آ چه در لیگ قهرمانان تغییر دهند. بازی با این تیم آزمایش خوبی برای ما خواهد بود زیرا می توانیم ببینیم اکنون در کجا ایستاده ایم و فکر می کنم این مسابقه ای عالی برای پایان دادن به این فصل سری آ خواهد بود.

کونته شکایت کرده بود که رسیدن به رتبه دوم جشن گرفتن ندارد اما اکنون نظر دیگری دارد.

مشکل اینجاست که من فردی نیستم که تاریخ اینتر را توصیف کند. این کار شما ژورنالیست ها و صاحبنظران و کارشناسان است تا آمار و ارقام را ببینید و کارهای انجام شده توسط ما را قضاوت کنید. من همچنین درک می کنم که حضورم انتظارات را بالا می برد و این می تواند بر نحوه دیدن نتایج هم تاثیر بگذارد. افراد ممکن است فکر کنند آن لحظه که من به اینتر آمدم آنچه را لمس می کنم به طلا تبدیل می شود. موفقیت های سریع برای من در گذشته اتفاق افتاد اما بدان معنا نیست که همیشه اینگونه خوهد بود. من اعتقاد دارم وقتی صحبت می کنم صادق هستم و این می تواند موجب عصبی شدن برخی ها شود. همچنین می فهمم که افرادی با حمله به من به دنبال جلب توجه هستند و این برای آنها بدنامی می آورد (نه من). چیزهایی در مورد خود می شنوم که به حرفه ای گری من توهین می کند. من می توانم اشتباه کنم اما فردی هستم که همیشه شور و شوق را وارد کار خود می کنم. هنگامی که افراد دروغ می گویند یا تلاش می کنند چیزهایی را در قالبی دیگر ارائه دهند این کارشان برای همه مضر است.

شبکه تلویزیونی متعلق به خانواده ژانگ در چین شب گذشته برای تبلیغ بازی اینتر-ناپولی، عکس مسی روی کلیسای جامع شهر میلان را منتشر کرد. از کونته پرسیده شد داشتن مسی را ترجیح می دهد یا داشتن 4 بازیکن 50 میلیون یورویی که او جواب داد:

من فکر می کنم هیچ کدام از این دو سناریو ممکن نیست. من سفت به بازیکنان فعلی خود می چسبم زیرا آنها در حال دادن تمام توان خود هستند و این موضوع را تضمین می کنم. جابجایی کلیسای جامع شهر میلان آسان تر از آوردن مسی به اینتر است!
    

هیچ نظری وجود ندارد