اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

“شکست برابر یووه نباید ما را آزرده خاطر کند”

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزری می گوید طول می گشد این تیم به سطح یووه برسد.

صحبت های آنتونیو کونته با اسکای پس از شکست مقابل یووه:

تا صحنه گل اول یوونتوس، بازی متعادل بود و ما حتی نیمه دوم را خیلی بهتر از آنها شروع کرده بودیم اما گل رمزی اوضاع را به ویژه از نظر روانی تغییر داد. این گل اعتماد به نفس یووه را افزایش داد و به اعتماد به نفس ما ضربه زد بنابراین نتوانستیم در نشان دادن واکنش مناسب خوب عمل کنیم.
شانس اسکودتو؟ اختلاف ما با یوونتوس اگر دیدار عقب افتاده برابر سمپدوریا را لحاظ نکنیم 6 امتیاز است. این 6 امتیاز، همان امتیازاتی است که در دو دیدار رفت و برگشت برابر یووه از دست دادیم. ما تاکنون در حفظ خود در بالای جدول خوب عمل کرده ایم اما باید از این شکست برای پیشرفت در شخصیت، تجربه و کیفیت خود درس بگیریم. این شکستی است که باید به ما کمک کند تا رشد کنیم و بفهمیم چه قدر اختلاف با رقبای اصلی خود داریم. این شکست قطعا نباید ما را آزرده خاطر کند و باید مثبت باقی بمانیم زیرا می دانستیم با یووه فاصله داریم و در هر دو دیدار برابرشان مغلوب شدیم. نتایج به طور واضح صحبت می کند؛ آنها دو بازی برابر ما را بردند و ما نیز امتیازی نگرفتیم. اگر می خواهیم در بالاترین سطوح رقابت کنیم باید از نظر شخصیت رشد کنیم. این در مورد ویژگی های (بازیکنان) تیم نیز هست زیرا بازیکنانی وجود دارند که از نظر شخصیتی قوی تر هستند و برخی دیگر نیز نه. در این مفهوم همگی باید بهتر عمل کنیم و مصمم تر باشیم.
یوونتوس تیمی است که در این 8 سال اخیر، هر سال به قدرتش اضافه شده است. آنها هر سال بازیکنان باکیفیتی که دارای تجربه زیادی هستند و سابقه فتح جام دارند را به ترکیبشان اضافه کرده اند. پروژه ما تنها 7 ماه است که آغاز شده و ما از نظر ترکیب تیم در تلاش هستیم بهترین هایمان را انجام دهیم اما نمی توانیم خود را با تیمی که 8 سال است بر فوتبال ایتالیا حاکم است مقایسه کنیم. ما اینگونه بازی ها را انجام می دهیم و به اهدافی نگاه می کنیم که از اهداف سال قبلش بالاتر است (پله پله باید رفت تا قهرمان شد). باید صبور باشیم و این پروژه را آجر به آجر بنا کنیم تا به سطح تجربه، کیفیت و شخصیتی که یووه دارد برسیم.
به تعلیق درآمدن بازی های هفته آینده سری آ به دلیل ویروس کرونا؟ ما همگی خانواده داریم بنابراین به طور طبیعی نگرانی به وجود می آید. وانمود کردن اینکه هیچ اتفاقی در حال رخ دادن نیست دشوار است. مقابله با برخی شرایط دشوار است زیرا می توانستیم برای حفظ تمرکز بالا صدای خود را بلند کنیم اما این یک لحظه حساس برای همه است. ما همه انسان هستیم، عزیزانی داریم و امیدوارم تصمیمات در نهایت به گونه ای باشد که از همه محافظت شود. مقامات تصمیم گیری می کنند و ما فقط می توانیم پیشنهاداتشان را بپذیریم.
    

هیچ نظری وجود ندارد