اخبار برگزیده

24 نوامبر 2020

صحبتهای کونته قبل از دیدار با رئال مادرید

23 نوامبر 2020

اخبار کوتاه روز 23 نوامبر

23 نوامبر 2020

صحبتهای کونته پس از دیدار با تورینو

صحبتهای کونته پس از تساوی با گلادباخ

اینتر دات آی آر _ کونته از بازیکنانش گله ای ندارد.

صحبتهای کونته با اسکای پس از دیدار برابر گلادباخ:

مانند کل تیم، اریکسن نیز واقعاً خوب عمل کرد و تعهد زیادی از خود نشان داد. من از او خواستم در کار با توپ قاطعانه عمل کند و درست مثل بقیه هم تیمی هایش عملکرد او مثبت بود.

ما باید روی آنچه در زمین اتفاق می افتد متمرکز شویم و تلاش کنیم تا بهترین های خود را در زمین نشان دهیم. دریافت خبر مثبت شدن تست کرونای حکیمی مطمئناً آسان نبود. حکیمی قرار بود از ابتدا کار را آغاز کند و ما با حضور او برای وضعیتهای خاصی آماده شده بودیم. تغییر به ویژه از نظر روانشناسی آسان نبود اما بچه ها با روحیه مناسب برای بازی آماده شدند و نشان دادند که مردان خوبی هستند.

فکر نمی کنم بتوان بازی امشب را با آنچه در سال گذشته مقابل اسلاویا پراگ اتفاق افتاد مقایسه کرد. آن بازی یک لغزش بود و ما نتوانستیم عملکرد خوبی ارائه دهیم. در همین حال ما امشب مقابل یک تیم با کیفیت از نظر فیزیکی و فنی بازی کردیم. شانسهای زیادی خلق کردیم و به یاد نمی آورم که هندانوویچ مهاری کرده باشد (اشاره به دو فرصت برای گلادباخ و دو گل). نمیتوانم از بازیکنانم شکایتی داشته باشم. به وضوح میتوانیم اشتباهاتمان را اصلاح کنیم.

متاسفانه ما گزینه های زیادی روی نیمکت نداشتیم. باستونی فقط دو بار با این گروه تمرین كرده بود در حالی كه بروزوویچ از نظر عضلانی مشكل داشت. علاوه بر این سنسی در دسترس نبود و ناینگولان فقط در یک جلسه تمرین شرکت کرد. پس از آن ما مجبور شدیم که سانچز را به دلیل مشکل در عضله آداکتور پایش در زمان استراحت بین دو نیمه تعویض کنیم. ما وضعیت مصدومیت او را ارزیابی خواهیم کرد.

    

هیچ نظری وجود ندارد