اینتر دات آی آر _ اینزاگی می گوید گروه اینتر در لیگ قهرمانان ساده نیست.

سیمونه اینزاگی پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل ورونا به dazn و sky گفت:

به کل تیم باید تبریک گفت. برای توکو (کورئا) خوشحالم. او بازیکنی است که همه چیز دارد از تکنیک و شوت گرفته تا سرعت و قدرت. باید از بریس کردن او (2 گل) در اولین بازی اش لذت برد زیرا او بازیکن مهمی است و می تواند رضایت زیادی را برای ما به ارمغان بیاورد. مقایسه ترکیب فعلی با تیم سال قبل؟ سوال خوبی است! همانطور که قبل از بازی اول با جنوا گفتم، من از چیزی که درون زمین می بینم راضی هستم. من می دانم که اشرف حکیمی عالی است ولی هرگز با او کار نکردم. من یک هفته با روملو لوکاکو کار کردم و او شگفت انگیز است ولی به هر حال آن تصمیم را گرفت و ما را غافلگیر کرد. باشگاه در نقل و انتقالات خوب کار کرد زیرا در عرض 10 روز کورئا و ژکو را در اختیار من گذاشت و اکنون یک تیم رقابتی داریم. چیزی که بیشتر به من اطمینان خاطر می دهد این است که هر روز کار و تلاش بازیکنان را می بینم. آنها بلافاصله در دسترس بودن خود را نشان دادند و فهمیدم که چرا سال گذشته نتایج بزرگی حاصل شد. مدیران باشگاه و استیون ژانگ از همان ابتدا با من رو راست بودند. مشکلات مالی وجود داشت و اولین کاری که ما باید می کردیم، تضمین امنیت باشگاه بود. پس از انجام آن، حالا تیمی رقابتی داریم و خود را آماده آغاز لیگ قهرمانان اروپا می کنیم.

اینزاگی در ادامه نیز گفت:

رویکرد تیم در 15 دقیقه اول عالی بود اما پس از گل کمی آشفته شدیم و تحرکات کافی وجود نداشت. باید به ورونا تبریک بگوییم زیرا در نیمه اول با سرعت و ریتم دیوانه واری بازی کرد. ایلیچ در پرس خوب کار کرد و بروزوویچ و هندانوویچ می توانستند در صحنه گل دریافتی بهتر عمل کنند. در فاصله زمانی بین دو نیمه به بچه ها گفتم که حریف ما نمی تواند با این ریتم ادامه دهد. تیم در حفظ آرامش و زدن هرچه سریعتر گل تساوی خوب عمل کرد. سپس با انجام تعویض هایی کاستی ها را رفع کردیم و دو گل خارق العاده باعث شد با سه امتیاز به خانه برگردیم. این برد مهمی است زیرا همانطور که در طول هفته به بچه ها گفتم پیروزی مقابل ورونا ساده به دست نمی آید. قرعه کشی لیگ قهرمانان؟ گروه آسانی نیست. ما رئال مادرید را می شناسیم و می دانیم شاختار نیز تیمی خوب و دارای یک مربی عالی ایتالیایی است. شریف نیز از 4 مرحله پلی آف عبور کرد و می خواهد در مرحله گروهی خوب عمل کند.

اینزاگی در پایان نیز گفت:

ویدال همانگونه که پس از ورود به زمین در بازی قبل خوب کار کرد امشب هم با ورود به زمین عملکرد خوبی داشت. همه تعویضی ها خوب کار کردند. زوج ژکو لائوتارو؟ آنها امروز در کنار هم خوب پیش رفتند. بازی آسانی برای آنها نبود زیرا مانیانی و گونتر دو مدافعی هستند که همیشه مهاجمان حریف را به دردسر می اندازند. فکر نمی کردم لائوتارو که فقط چهار جلسه تمرینی را با ما انجام داد و سپس به دلیل مشکلی عضلانی دوازده روز بیرون ماند بتواند به این سرعت با تیم همگام شود. او قبل از مسابقه نیز فقط سه روز و نصفی در کنار تیم تمرین کرد. هم لائوتارو و هم ژکو که یک بازیکن قابل اتکاست تعیین کننده بودند. فراموش نکنیم که اینتر سانچز که در حال ریکاوری است را نیز دارد. طرفداران؟ در اولین بازی دوستانه مقابل پارما احساس کردم که هواداران من را به عنوان یکی از خودشان پذیرفته اند و این خوشحال کننده است. امشب حتی وقتی عقب افتاده بودیم آنها سرودهای خود را متوقف نکردند و این پیروزی را به آنها تقدیم می کنیم.
مرتضی بابایی
۶ شهریور ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *