اخبار برگزیده

8 جولای 2020

نُه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه 8 جولای

8 جولای 2020

“باید اطمینان حاصل کنیم که آمار خوب همزمان با کسب نتیجه باشد”

8 جولای 2020

پاسخ مثبت امرسون به اینتر؛ 3 گزینه برای خط هافبک در صورت جدایی ناینگولان

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

صحبت های سنسی، هندانوویچ و مارتینز پس از بازی با آتالانتا

اینتر دات آی آر _ بخشی از مصاحبه سه بازیکن اینتر را می خوانید:

لائوتارو مارتینز به اینتر تی وی گفت:

بازی محکم و پرتحرکی بود و ما به دنبال زدن گل دوم بودیم اما آنها گل تساوی را زدند و حتی فرصت این را داشتند با استفاده از ضربه پنالتی پیروز بازی شوند. بازی دشواری بود و ما پرس زیادی کردیم اما تساوی آنها در یک لحظه تصادفی به دست آمد. آنها در نیمه دوم بخوبی توانستند ما را از دروازه خودشان دور نگه دارند. سه شنبه بازی دیگری در پیش داریم که در این بازی نیاز به برد داریم تا به دور بعد راه پیدا کنیم (بازی جام حذفی برابر کالیاری).

استفانو سنسی نیز به اینتر تی وی گفت:

در نیمه اول به دنبال پرس کردن آتالانتا بودیم اما آنها در نیمه دوم کنترل بازی را به دست گرفتند. ما با تیمی روبه رو شدیم که برای تمام تیم ها مشکلاتی ایجاد کرده است. فردا اشتباهات خود و همچنین کارهایی خوبی که در این بازی انجام دادیم را بررسی خواهیم کرد و به راه خود ادامه خواهیم داد. خوشحالیم اما کافی نیست زیرا می خواهیم چیزهای بیشتری را از خود در زمین نشان دهیم. اسکودتو؟ نباید به آینده فکر کرد زیرا فصل طولانی است و ما می خواهیم به بهترین نحو به پایان راه برسیم.

هندانوویچ نیز به اسکای گفت:

آتالانتا بازیکنان قدرتمندی دارد که مدتهاست زیر نظر یک مربی در حال کار است. آنها در ایتالیا و اروپا نشان داده اند که چه تیم با کیفیتی هستند. در نیمه اول خوب کار کردیم اما آنها در نیمه دوم ، بازی خود را شروع کردند و ما در کنترل توپ خوب ظاهر نشدیم. یووه؟ ما فقط باید روی کار خود متمرکز شویم و به سایر تیم ها توجهی نکنیم. از فردا روی بازی با کالیاری متمرکز خواهیم شد. گرفتن پنالتی؟ برای انجام آن به مواردی مثل شانس و تمرکز نیاز دارید و خوشحالم که پنالتی را مهار کردم.
    

هیچ نظری وجود ندارد