اینتر دات آی آر _ اینزاگی می گوید چالش حضور در اینتر را دوست دارد.

کنفرانس خبری سیمونه اینزاگی قبل از آغاز تمرینات پیش فصل که از فردا آغاز می شود برگزار شد:

از این تجریه جدید هیجان زده هستم و انگیزه زیادی دارم. می دانم که هدایت اینتر یک شغل مهم است اما آن را یک چالش عالی می دانم. اینجا هستم زیرا ژانگ، ماروتا و آسیلیو به من نشان دادند كه چقدر من را در اینتر می خواهند. من و دستیارانم می دانیم که اینتر یک تیم عالی و یک باشگاه مستحکم است و هواداران در طول تعطیلات حمایتشان را به من نشان دادند و می دانم که آنها در این فصل حامی ما خواهند بود. چگونگی حضور در اینتر؟ زمان مناسبی برای تغییر بود. همانطور که گفتم سران اینتر به شدت دنبال من بودند و بنابراین این چالش مهیج را پذیرفتم. می دانم که کار آسان نخواهد بود و از این موضوع که باید از عنوان قهرمانی فصل قبل با حضور تیم هایی مجهز شده دفاع کنیم نیز آگاهم. اما ما نیز اینتر هستیم. صحبت از دفاع از قهرمانی شد و جا دارد به کونته و بازیکنان بابت قهرمانی فصل قبل تبریک بگویم. تقویت تیم؟ این یک نقل و انتقالات طولانی و دشوار برای همه است. هنوز تحرک زیادی در بازار صورت نگرفته است. می دانستم که اشرف حکیمی قرار است فروخته شود اما باشگاه به من قول داده که تیم به مانند فصل قبل رقابتی باشد. به طور مداوم با مدیریت در تماس هستم و می دانیم که می خواهیم چه کار کنیم. حیف شد که حکیمی رفت زیرا یکی از ستاره های اینتر فاتح اسکودتو بود اما به دلیل نمایشی که داشت باشگاه های دیگر برایش صف کشیدند. اینتر در حال حاضر با آوردن هاکان چالهان اوعلو یک معامله عالی انجام داد. با جدایی حکیمی و یانگ ما نیاز به جذب یکی دو بازیکن داریم اما عجله ای وجود ندارد.

اینزاگی در ادامه نیز گفت:

بردن کفش طلا توسط لوکاکو مثل ایموبیله؟ چندین بار با روملو صحبت کرده ام. او بازیکنی شگفت آور است که با بقیه اعضای تیم واقعا خوب کار می کند. صحبت با اریکسن؟ قبل از یورو با او صحبت کردم. سپس تصمیم گرفتم پس از آنچه برایش اتفاق افتاد، او را در آرامش بگذارم. اریکسن برای استراحت به زمان نیاز دارد اما بدیهی است که ما با آغوش باز از او استقبال خواهیم کرد. تغییر سبک اینتر؟ من اینجا هستم تا سبکی که در دو سال گذشته استفاده شده و در اسکودتو به اوج خود رسید را مبنای رشد قرار دهم و بر پایه آن ادامه دهم. اگر می خواهیم به اهدافی که خودمان تعیین کرده ایم برسیم باید با ثبات باشیم. بازگشت به المپیکو و بازی برابر لاتزیو؟ من سالهای زیادی را در لاتزیو سپری کردم و قبلاً، از همه در آنجا تشکر کرده ام. همیشه از لوتیتو، رئیس این باشگاه به خاطر فرصتی که به من داد سپاسگزارم. فکر می کنم من و لاتزیو به پایان دوره خود رسیده بودیم. مدتی وقت گذاشتم تا به همه چیز فکر کنم و تغییر تیم را انتخاب کردم. برای قهرمانی با لاتزیو به اندازه کافی خوش شانس بودم و این یک تجربه عالی بود. تعیین کننده بودن دربی میلان در راه قهرمانی؟ می دانیم که دربی رم چقدر مهم است و دربی در میلان نیز همینگونه است. میلان فصل گذشته مدتها در بالای جدول بود. آنها یک تیم و یک مربی عالی دارند. این یک نبرد بزرگ خواهد بود.

سرمربی 45 ساله همچنین گفت:

از اینتر چه چیزی را می خواهم ببینم؟ شدت و محکم بودن در بازی و تیمی که همیشه متمرکز باشد. تیم های قدرتمند زمانی واکنش نشان می دهند که اوضاع طبق معمول پیش نرود. تیم های من همیشه تا لحظه آخر با شدت بازی کرده اند و شما دیده بودید که لاتزیو معمولاً در وقت اضافه گل می زد. استفاده از هاکان مثل آلبرتو در لاتزیو؟ این دو شبیه هستند و از داشتن هاکان خوشحالم. او باکیفیت است و سخت کار می کند و در ضربات ایستگاهی بسیار ماهر عمل می کند. من مطمئنم که او در اینجا واقعا خوب عمل خواهد کرد. کار کردن مجدد با دی فرای؟ من با تمام بازیکنان صحبت کرده ام و درست است، من قبلاً با دی فرای کار کرده ام. من همچنین با کولاروف و هندانوویچ همبازی بودم و خوب است که بتوانم دوباره با آنها کار کنم. مطمئنم که با همه خیلی خوب کنار خواهم آمد. هدف خوب کار کردن در لیگ قهرمانان؟ مطمئناً هدف ما رسیدن به مرحله حذفی است. لیگ قهرمانان یک رقابت بسیار سخت و بسیار فیزیکی است. انجام دو بازی در هفته می تواند انرژی زیادی بگیرد اما ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که برای این وضعیت آماده ایم. کنار آمدن با فشار اینتر؟ شهر رم (لاتزیو) از این نظر دانشگاه خوبی بود اما در هر تیمی فشار وجود دارد. من چالش ها را دوست دارم و پیوستن به تیم فاتح اسکودتو یک چالش بزرگ برای من و دستیارانم است. باید در غلبه بر مشکلات خوب عمل کنیم. درخواست از اینتر؟ هدف من ایجاد ثبات است. می دانم که به چه جایی قدم گذاشته ام: یک تیم و باشگاه خارق العاده با هوادارانی عالی. ما اینتر هستیم و همیشه در زمین همه توانمان را خواهیم گذاشت.

اینزاگی در پایان نیز گفت:

آموختن از دیدارهای اخیر اینتر و لاتزیو؟ من می دانستم که ما همیشه در مقابل یک تیم جمع و جور و مستحکم قرار می گیریم که به سختی می توان مقابل آنها گل زد. دی مارکو و پریشیچ؟ دی مارکو در ورونا واقعاً خوب عمل کرد. او محصولی از آکادمی اینتر است که جای افتخار دارد. او بازیکن باشگاه است و من روی او حساب می کنم. پریشیچ در پست وینگ بک درخشان عمل کرده است. من مشتاقانه منتظر استقبال از او هستم. پریشیچ می تواند در سیستم ما بسیار خوب عمل کند. حضور بارلا و باستونی و مارتینز در فینال های یورو و کوپا آنها را باتجربه تر می کند؟ آنها قبلاً قهرمانی را تجربه کرده اند زیرا اسکودتو را برده اند. هرچه تعداد برندگان بیشتری در ترکیب داشته باشید بهتر است. لائوتارو برای حضور در فینال مقابل برزیل باانگیزه است. دیدن بازی های ایتالیا لذت بخش بوده و روبرتو مانچینی شایسته تحسین است و می دانستم که فرصت برای موفقیت را دارد. نقش سنسی؟ او بازیکنی است که از نظر من بسیار باکیفیت و از نظر تاکتیکی باهوش است. سنسی می داند روی او حساب کرده ام زیرا قبلا با یکدیگر صحبت کرده بودیم. او در 18 ماه اخیر حضورش در اینتر مصدومیت هایی داشته اما هنگام بازگشت به بهترین فرمش، گزینه بسیار خوبی برای اینتر خواهد بود.
morteza babaei
16 تیر 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + یک =