اینتر دات آی آر _ کونته می گوید او مربی مناسبی برای این است که اشرف حکیمی را به یکی از بهترین های دنیا در پست وینگ بک راست تبدیل کند.

پس از پیروزی 3-1 اینتر مقابل بولونیا، آنتونیو کونته به DAZN گفت:

گل بولونیا که باعث شد بازی 2-1 شود غیر منتظره بود و ما مطمئناً باید بهتر عمل کنیم، زیرا سابقه داشته که ما بازی هایی که بر آن تسلط داشته ایم را با یک اشتباه از تسلط خود خارج کرده ایم. فراموش نکنیم که ما یک تجربه وحشتناک با بولونیا در ماه جولای داشتیم، جایی که یک پنالتی را از دست دادیم و مقابل یک تیم 10 نفره 2-1 شکست خوردیم. با این حساب، ما عصر امروز مصمم تر و متمرکزتر بودیم. بچه ها در حال یادگیری هستند و می دانند اگر حداکثر تمرکز را حفظ نکنیم، در خطر گل های قابل اجتناب قرار می گیریم.
تصمیمات تاکتیکی؟ برخلاف لیگ های سایر کشورها، در ایتالیا فوتبال بسیار تاکتیکی بازی می شود. بنابراین ما برای گرفتن توپ از حریف، پرس کردن و انتظار برای آن را به نوبت و به طور متناوب انجام می دهیم (گاهی پرس و گاهی عقب نشستن و گرفتن آن). ما به خوبی کار می کنیم و در تلاشیم تعادل را پیدا کنیم، زیرا ما قبلاً به فشار و پرس زیاد عادت داشتیم و این سبک به ما پاداش هایی مثل دوم شدن در لیگ و رفتن به فینال لیگ اروپا می داد. با این حال، تیم های دیگر در ایتالیا شما را آنالیز می کنند، یاد می گیرند و سازگار می شوند، در نتیجه ما باید سعی کنیم تعادل بیشتری پیدا کنیم و کمتر قابل پیش بینی باشیم. ما در حال کار بر روی جمع و جورتر بودن هستیم. هر كاری كه قبلاً انجام داده ایم همچنان ارزشمند است و در صورت لزوم می توانیم از آن ها دوباره استفاده کنیم. من در اختیار داشتن همه این گزینه ها را بسیار مهم می دانم.
حکیمی؟ این پسر 20 ساله است و فقط دو فصل در بوندسلیگا بود، جایی که آنها نسبت به ایتالیا فوتبالی کمتر تاکتیکی را بازی می کنند. اشرف سخت در تلاش است و متوجه تفاوت بین بازی در ایتالیا و آلمان شده است. آلمان جایی است که که حریفان، شما را خیلی آنالیز نمی کنند و مشخصات شما را دقیق نمی شناسند. من فکر می کنم او در تیم مناسب و با مربی مناسب است تا در نقش خود به یکی از بهترین های جهان تبدیل شود. این کار به تلاش زیادی احتیاج دارد، اما من بسیار خوشحالم، زیرا این نوع عملکرد باعث افزایش اعتماد به نفس وی می شود، در حالی که اشتباهات گذشته ممکن بود باعث از بین رفتن اعتماد به نفس وی شود. او به تعادل احتیاج دارد، این یک فرایند است و خوشحالم که با زدن دو گل از بازی خود راضی بود.
لوکاکو؟ من معتقدم که او هنوز هم می تواند قوی تر شود. من در ابتدای کارم در اینتر، او را الماس نتراشیده توصیف کردم و احساس کردم کار به او کمک می کند تا به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شود. او در مسیر درست قرار دارد، زیرا همه خصوصیات ها مثل فیزیک یک مهاجم میانی و همچنین سرعت و قدرت یک بازیکن در فوتبال آمریکایی را دارد. روملو خوب کار می کند، درک کرده که چه کاری باید انجام شود، فروتن است و برای تیم کار می کند. من از او بسیار راضی ام.
الکسیس سانچز نیز عملکرد خوبی دارد، اما باید قاطعانه عمل کند و گل هایش را بیشتر کند. فراموش نکنیم که او به مدت دو سال در منچستر یونایتد عملاً بدون بازی بود، اما او به من اجازه می دهد تا به لوکاکو و لائوتارو استراحت بدهم و همچنین باعث می شود در زمانی که روی نیمکت است روی او بعنوان یک بازیکن تعیین کننده برای ورود به بازی حساب کنم. 
اریکسن؟ رابطه من با کریستین مانند سایر بازیکنان است. از توضیح و تکرار این موضوع که آنچه من انجام می دهم فقط به نفع اینتر است خسته نمی شوم. هنگامی که یک بازیکن را انتخاب می کنم به چهره او نگاه نمی کنم و آخرین چیزی که به آن نگاه می کنم چهره اوست. اریکسن در حال کار بوده و در اختیار ما است.

کلو
15 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + یک =