اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

صحبت های کونته در مورد دیدار با یووه و ختافه، لوکاکو و ویروس کرونا

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری می گوید دربی ایتالیا اهمیت زیادی دارد و دیدار برابر ختافه نیز دشوار خواهد بود.

اینتر یکشنبه شب در آلیانتس تورین به مصاف یوونتوس می رود و آنتونیو کونته مصاحبه ای با اینترتی وی انجام داده است:

 تغییر تقویم مسابقات و نداشتن بازی به دلیل کنسل شدن آنها شرایط را دشوار کرد اما علی رغم این مشکلات برای این بازی به روش درستی آماده شده ایم. همانطور که به شاگردانم گفتم ما باید به سرعت با شرایط تطبیق پیدا کنیم و به کار سختی که تاکنون انجام داده ایم ادامه دهیم و بهترین های خود را بگذاریم. به طور کلی در فرم خوبی هستیم. بدیهی است که مجبور شدیم برنامه های خود را با شرایط موجود تطبیق دهیم اما ما خوب تمرین کرده ایم و از این نقطه نظر، شاگردانم فوق العاده اند زیرا مایل به فداکاری هستند و اشتیاق زیادی برای بالابردن سطح انتظارات و استانداردها از خود دارند تا بتوانیم در چنین مسابقات مهمی که در جدول رده بندی تاثیرگذار هستند بازی کنیم. با عزم و تمایل زیاد و با هوشمندی به منظور تطبیق با تغییرات، به استقبال این بازی می رویم.
دربی ایتالیا بدون تماشاگر؟ بدیهی است که برگزاری مسابقات به ویژه چنین مسابقات حساسی با حضور تماشاگران مولفه مهمی است. با این حال در این لحظه حساسی که در آن هستیم باید بسیار مراقب باشیم زیرا سلامت جامعه مقدم بر هر چیز دیگری است. شرایط در وضعیت موجود آسان نیست، همه ما خانواده داریم و بدیهی است که ما از آنچه در حال اتفاق است مصون نیستیم. سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن با این وضعیت (ویروس کرونا) مقابله کنیم. با این اوصاف برای ما مهم است که بدانیم تاریخ مسابقاتمان چیست زیرا بعنوان افراد حرفه ای، ما باید همه جزئیات جزئی را برنامه ریزی کرده و برای آنها آماده شویم.

کونته در ادامه نیز گفت:

هر مسابقه داستان خود را دارد. بدیهی است که در مسابقاتی مثل دیدار فردا شب جزئیات می توانند تفاوت ایجاد کنند. ما می دانیم که مقابل تیمی قدرتمند قرار خواهیم گرفت و ما برای آنچه یووه در حال انجام آن است احترام زیادی قائلیم. ما نیز به سهم خود اشتیاق و عزم زیادی برای سخت تلاش کردن داریم تا به آنها نزدیک شویم. یووه-اینتر بازی مهمی خواهد بود اما مهمتر این است که این بازی معنای زیادی برای صدر جدول دارد. این (قرار داشتن در کورس) مهر تاییدی بر کاری است که ما تاکنون انجام داده ایم و من همواره به خاطر آنچه شاگردانم روزانه انجام می دهند و همچنین بخاطر اینکه آنها خودشان برای رقابتی بودن جاه طلب هستند قدردان آنها خواهم بود.
لوکاکو؟ من فقط می توانم خوشحال باشم. روملو در سال اول حضورش در ایتالیا به خوبی در حال کار است. او سرمشق خوبی بوده و برای بهبود خودش و تیم سخت در حال کار است. از آنچه او انجام می دهد خوشحالم اما نباید فراموش کرد که پشت سر او تیمی عالی وجود دارد که او را حمایت می کند.
اینتر-ختافه؟ بازی دشواری خواهد بود. ختافه تیم جمع و جوری و فشرده است که مربی خوبی هدایت آنها را برعهده دارد. این تیم کیفیت، سرسخت بودن و اصرار را با یکدیگر ترکیب کرده است. برای صعود باید خوب باشیم و می دانیم دیدار رفت بدون تماشاگر خواهد بود بنابراین باید با شرایط سازگار شویم و بدانیم به مصاف تیمی می رویم که در لیگ اسپانیا در فرمی عالی قرار دارد.
    

هیچ نظری وجود ندارد