اخبار برگزیده

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

26 فوریه 2021

سیزده خبر روز جمعه، 26 فوریه

25 فوریه 2021

تست کرونای مدیران و یکی از اعضای کادر فنی اینتر مثبت شد

صحبت های کونته و بروزوویچ در کنفرانس خبری قبل از دیدار با دورتموند

اینتر دات آی آر _ مارسلو بروزوویچ و انتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از دیدار با بورسیا دورتموند که از ساعت 22:30 چهارشنبه آغاز می شود حضور پیدا کردند:

صحبتهای آنتونیو کونته:

مسابقه فردا اهمیت خودش را دارد اما بازی مرگ و زندگی و یک فینال برای ما نیست. ایده ما در همه مسابقات خود یکسان است و در هر بازی باید برای کسب سه امتیاز وارد بازی شویم. می توانستیم در برابر اسلاویا پراگ بهتر کار کنیم و در بازی برابر بارسلونا نیز مستحق پذیرش شکست نبودیم. اکنون با یک تیم قدرتمند روبه رو می شویم اما نگرش ما تغییر نمی کند و می خواهیم ایده فوتبالی خود را تحمیل کنیم. آنچه اهمیت دارد این است که پس از انجام مسابقه حسرت نخوریم و بنابراین باید با نهایت توان خود بازی کنیم. بازی با ساسولو؟ ویدئو های آن بازی را آنالیز کردیم. برای 70 دقیقه خود را به نحوی عالی نشان دادیم و شاید این کامل ترین نحوه بازی ما از شروع لیگ بود و سپس مشکلاتی پیش آمد. در برابر این تیم توپ ها را به راحتی از دست دادیم و این اشتباه را در دیدار فردا نباید مرتکب شویم زیرا دورتموند در ضد حملات خطرناک است. بازیکنان اولین افرادی بودند که احساس تاسف از این موضوع داشتند که در برابر ساسولو چنین اشتباهاتی را انجام دادند. باید به کار ادامه دهیم و بدانیم کارهایی مثبتی انجام داده ایم و سپس با تلاش های خود مانع از تکرار چنین اتفاقاتی شویم. دریافت گل های زیاد در بازی های اخیر؟ ما در 21 روز 7 بار به میدان می رویم و فرصتی برای کار بیشتر روی برخی جنبه ها نداریم. برای دیدار فردا فرصت زیادی برای آماده سازی نداشته ایم و بلافاصله باید سه روز بعد به مصاف پارما برویم و می بینید که زمان نداریم. عملکرد بهتر در خط دفاعی یکی از جنبه هایی است که نیاز است در آن پیشرفت کنیم اما باید به نیمه پر لیوان نگاه کنیم. ما در لیگ ایتالیا 18 گل به ثمر رسانده ایم و فقط آتالانتا از این حیث بهتر از ما کار کرده است.

کونته سپس در مورد وضعیت بازیکنان نیز گفت:

بروزوویچ فوتبالیستی مهم است و می تواند در نقش خود به یکی از بهترین ها تبدیل شود. این به مارسلو بستگی دارد تا با ادامه دادن به کار و تلاش خود به چنین سطحی برسد. هندانوویچ کاپیتان و بازیکنی بسیار مهم برای ما است. او چند سال در اینتر حضور داشته و تجربه زیادی دارد و خوشحالیم که در دروازه خود چنین دروازه بانی را داریم. لائوتارو باید به کار ادامه دهد و نباید فکر کند برای یک مهاجم همه چیز گل زدن است. او نیاز دارد برای تیم کار کند. مارتینز به خوبی در حال کار و تبدیل شدن به مهاجمی کامل است و پتانسیل زیادی برای رشد دارد. کاندروا 100 درصد توانش را می گذارد و به خوبی در حال کار است اما او هنوز می تواند بهتر شود. شرایط سنسی فردا ارزیابی خواهد شد و منتظر رسیدن اخبار از طرف کادر پزشکی اینتر می مانیم. دی آمبروزیو یک شکستگی جزئی در انگشت پای خود دارد و زمان بازگشت او به این بستگی دارد که دیگر احساس درد نداشته باشد. لاتسارو؟ او از لیگی دیگر و از یک تیم سطح پایین تر به نام هرتابرلین آمده و باید در موردش صبور بود.

صحبت های مارسلو بروزوویچ:

 در این فصل بازیکنان باتجربه زیادی به تیم ما ملحق شده اند و مطمئنا تیمی قوی هستیم اما هنوز باید قدرت خود را ثابت کنیم و به کار سخت خود ادامه دهیم. مسابقه مهمی در مقابل داریم اما در خانه بازی می کنیم و به دنبال پیروزی هستیم. فکر می کنم دورتموند از ابتدای بازی ما را پرس کند. باید مراقب باشیم و توپ را به خوبی مدیریت کنیم و اشتباهاتی مثل دیدار با ساسولو را مرتکب نشویم زیرا اگر چنین خطایی از ما سر بزند آنها می توانند به ما آسیب وارد کنند. من باید وظیفه خود را در زمین انجام دهم و همیشه می خواهم به بازیکنان تیم کمک کنم و بودن یا نبودن سنسی در روش من تغییری ایجاد نمی کند. سنسی بازیکنی مهم برای ما محسوب می شود و قطعا بازی کردن بدون او برای ما مشکل خواهد بود. با این حال باید تمام توان خود را در زمین بگذاریم و نشان دهیم بدون او نیز می توانیم بازی کنیم. پیشرفت من؟ 3-4 سال پیش خیلی جوانتر بودم و اکنون تغییرات زیادی در من رخ داده است. من از مدت ها پیش به یک پدر نیز تبدیل شده ام و اکنون دید من نسبت به بسیاری از مسائل تغییر کرده است. در این سال ها سخت کار کرده ام و به طور کلی پیشرفت کرده ام. در زمین خونسرد هستم و همیشه می خواهم توپ ها را دریافت کنم و به تیم کمک کنم. کونته در مورد درخواست هایی که از من دارد واضح بوده و من نیز همواره در دسترس بودن خود را به او نشان داده ام. در چه زمینه ای می توانم پیشرفت کنم؟ در فاز دفاعی باید بهتر شوم و باید بیشتر در جریان بازی حضور داشته باشم. این موضوع را کونته نیز به من گفته است. در ارسال پاس نیز شاید گاهی اوقات نیاز دارم متمرکز تر عمل کنم.
    

هیچ نظری وجود ندارد