اینتر دات آی آر _ کونته می گوید ویدال باید پر تلاش تر باشد و بهتر کار کند.

صحبت های آنتونیو کونته با اسکای پس از دیدار با کروتونه:

امروز واکنش خوبی از سوی شاگردانم وجود داشت و من احساس کردم که ما با جنگندگی و ارائه یک بازی محکم کار را به روشی درست شروع کردیم. کروتونه در صحنه گل با هفت بازیکن به سمت دروازه ما هجوم آورد و ما را روی کرنر غافلگیر کرد. ما در متحول کردن شرایط خوب کار کردیم و سپس هدیه دادن یک پنالتی ساده به حریف می توانست اضطراب ایجاد کند اما شاگردانم پس از تبدیل به گل شدن آن پنالتی، تمرکز خود را حفظ کردند و با ایجاد موقعیت های گلزنی یک پیروزی دیگر را به خانه آوردند.
روملو در عضله چهار سر ران خود مشكل عضلانی خفيفی را احساس كرد و خواهيم ديد كه آيا در معرض از دست دادن دیدار مقابل سمپدوريا قرار دارد يا نه. به محض اینکه او احساس مشکل کرد، بلافاصله او را تعویض کردیم و امیدوارم که مشکلش جدی نباشد. ویدال می تواند خیلی بهتر شود. او مطمئناً باید سرش به کار خودش باشد و سخت کار کند زیرا هیچ بازیکنی در ترکیب ثابت تیم جای تضمین شده ای ندارد. آرتورو باید نشان دهد که لایق بازی است و نیاز دارد خیلی بهتر از وضعیت فعلی خود کار کند. وقتی می گویم او باید خیلی بهتر عمل کند، به فراز و نشیب های زیادی که ما به عنوان اینتر، نمی توانیم آنها را در تیم خود شاهد باشیم اشاره می کنم. ویدال از این موضوع باخبر است و می داند که باید پر تلاش تر به تمریناتش برگردد زیرا گاهی اوقات یک بازیکن که در باشگاهی بزرگ حضور دارد ممکن است از تمرینات برای سرگرمی استفاده کند و تن به کار ندهد، اما این موضوع در اینجا صدق نمی کند و هر بازیکن باید بجنگد.
خوشحالیم که استفانو سنسی بازگشته زیرا اساساً فصل گذشته فقط او را برای هفت بازی در اختیار داشتیم. سنسی بازیکنی است که به کیفیت ما اضافه می کند و در حال تبدیل شدن به همان بازیکنی است که در ابتدای فصل قبل دیده بودیم. ما روبرتو گالیاردینی، بازیکنی که در زمان ورود به بازی یک بازیکن قابل اطمینان برای ما است را نیز در اختیار داریم بنابراین خوشحالیم. ما گزینه های جایگزینی داریم و باید سعی کنیم به پیشرفت خود ادامه دهیم. ترکیب ما در نیمه دوم عملا همان ترکیبی بود که در فصل گذشته نیز آن را داشتیم و فقط حکیمی به آن اضافه شده بود. اشرف زمانی که به اینتر آمد فقط روی امور هجومی متمرکز بود اما به او از اهمیت وینگ بک ها در امور دفاعی توضیح دادیم و اکنون او در دفاع نیز در حال پیشرفت زیادی است. حکیمی که نسبت به ابتدای فصل بازیکن بهتری شده، به خاطر سخت کوشی اش سزاوار اعتبار و تمجید است و اکنون در کارهای دفاعی نیز می تواند تضمین هایی که دنبالش بودم را به ما ارائه دهد
کلو
۱۴ دی ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *