Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
صحبت های کونته پیش از دیدار با رم – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ صحبت های کونته با اینتر تی وی پیش از دیدار با رم را می خوانید:

تساوی 2-2 در بازی رفت مقابل رم؟ در آن مسابقه عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما در پایان بازی آنها خیلی هوشمندانه گل تساوی را از روی یک ضربه کرنر و روی غفلت ما به ثمر رساندند و باعث شدند حسرت بخوریم. رم می خواهد فصل را به بهترین شکل به پایان برساند. این تیم پس از دیدار برابر ما دربی برابر لاتزیو را در مقابل خواهد داشت بنابراین آنها هیچ نیتی برای تسلیم شدن تا پایان فصل ندارند. آنها تیمی بسیار خوب هستند که توسط یک مربی عالی به نام فونسکا هدایت می شوند بنابراین انتظار بازی خوبی می رود. از وقتی به اینتر آمده ام بازی ها بین ما و رم فقط مساوی شده (3 بازی) و این ثابت می کند که تعادل خوبی بین دو تیم وجود داشته و مسابقه فردا هم می تواند نزدیک باشد.
هدف این است كه همیشه در همه بازی ها به دنبال ارائه بهترین عملکرد باشیم و در کل زمان بازی متمرکز بمانیم. شاگردانم در برابر سمپدوریا بسیار خوب عمل کردند و من به آنها تبریک گفتم، زیرا نمایش فوق العاده ای از همه آنها دیدم. کارهای تاکتیکی که در تمرینات امتحان کرده بودیم را اجرا کردیم و خوشحالم که با وجود تغییرات زیاد، چنین نتیجه ای برابر سمپدوریا گرفتیم. این عملکرد عالی به لطف این بچه ها و حرفه ای بودن بی چون و چرای آنها بود. قطعا تا پایان فصل نمی خواهیم از شدت خود کم کنیم زیرا احترام گذاشتن به لیگ به بهترین شکل ممکن، درست ترین کار است. در نتیجه در 3 بازی باقی مانده حرفه ای و جدی کار خواهیم کرد. همانطور که قبلا گفتم پیروزی باید در ذهن ما تثبیت شود بنابراین حتی با وجود داشتن سه بازی برابر تیم های مهم، می خواهیم اسکودتویی که برنده شدیم را ارج نهیم و همه توان خود را در زمین بدهیم.
به هر نحوی که به آمار و ارقام نگاه کنید، آنها همیشه می گویند که یا تیم رشد داشته یا پیشرفتی نداشته است. آمار و ارقام برای ما و به ویژه در نیم فصل دوم که بسیار خوب کار کرده ایم مثبت بوده است. حتی در آخرین بازی های فصل نیز باید به دنبال این باشیم که در هرجایی که می توانیم پیشرفت کنیم. در فصل گذشته ما با بهترین دفاع و دومین حمله برتر کار را به پایان رساندیم و امسال نیز بهترین دفاع و دومین خط حمله برتر را داریم بنابراین از نظر آمار و ارقام نیز به دنبال بهترین ها در 3 بازی آخر فصل هستیم.
morteza babaei
21 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =