اینتر دات آی آر _ آنتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از دیدار برابر کروتونه حاضر شد:

ما فردا در مقابل کروتونه باید به مانند تمام بازی ها در لیگ ایتالیا، انتظار یک مسابقه سخت و چالش برانگیز را داشته باشیم. با تیمی روبه رو خواهیم شد که در آخرین مسابقه اش در سال 2020 پارما را شکست داده بنابراین باید مراقب بود. در شروع مجدد پس از تعطیلات همیشه عدم قطعیت وجود دارد اما از اهمیت ادامه دادن به روند خوب خود آگاهیم. ارسال پیام برای سال جدید؟ ما باید خود را در بین تیم هایی که باید برای قهرمانی تلاش کنند، تثبیت کنیم و لازم نیست هیچ پیامی ارسال کنیم. با حضور در اینتر، وظیفه باور داشتن به این موضوع را داریم که باید برای بهترین ها تا انتها بجنگیم. جلسه اخیر با مدیران اینتر؟ درست این است که صحبت های مطرح شده بین خودمان بماند. داشتن 9 امتیاز بیشتر از یووه؟ شاهد لیگ متعادلی هستیم و برای پیروزی در هر بازی باید سخت تلاش کنید چراکه هیچ بازی آسانی وجود ندارد. در پایان لیگ، ارزش های مهمی مانند سخت کوشی و سازماندهی که منجر به موفقیت و قهرمانی می شوند، ظاهر خواهند شد. صحبت های راجا ناینگولان که گفت در اینتر فرصتی به او داده نشد؟ بازگشت به موضوعات گذشته و صحبت در مورد بازیکنانی که دیگر بخشی از اینتر نیستند، بی فایده است. من برای راجا در نیم فصل دوم آرزوی موفقیت می کنم.

کونته در ادامه نیز گفت:

ویدال در سیستم 3-4-3 که در مقابل ورونا بازی کرد چه چیزی می تواند به اینتر اضافه کند؟ او در موقعیت معمول خود بازی کرد. پست آرتورو هافبک میانی است، او در هر دو فاز حمله و دفاع خوب کار می کند.
تغییر سیستم در بازی قبلی؟ پس از یک سال و نیم کار با من، این تیم حتی در حین مسابقه نیز توانایی تغییرات تاکتیکی را دارد. ما همچنین از این تغییرات در موقعیت های دیگر نیز مثل قرار دادن سانچز پشت دو مهاجم استفاده کرده ایم. نکته مهم این است که مفاهیم اساسی تغییر نمی کنند. برای ساخت پایه و اساسی که بازیکنان اکنون آن را درک می کنند، کار زیادی کرده ایم. کونته از بازیکنان به عنوان مرحله بعدی در روند رشد چه می خواهد؟ من همیشه از بازیکنانم می خواهم که در زمین و خارج از آن به پیشرفت ادامه دهند. هر بازیکن تا زمانی که بازی می کند، توانایی پیشرفت را دارد. درخواست من رسیدن به تعالی و برتری در هر زمنیه ای است. اگر می خواهیم به دستاورد مهمی برسیم باید کار خارق العاده ای انجام دهیم.

تراپاتونی در سال 1989، در برهه ای خاص گفت که زمان قهرمان شدن است. اطمینان از اینکه تیم نسبت به قدرت خود متقاعد شده چقدر اهمیت دارد؟

از این فرصت استفاده می کنم و به آقای تراپاتونی که پدر دوم من بود سلام می کنم. من برای او و خانواده اش سال جدید خوبی را آرزو دارم. تراپاتونی کارهای مهمی برای اینتر انجام داده و من جرات نمی کنم خودم را با او مقایسه کنم زیرا ما در مورد فردی صحبت می کنیم که در فوتبال تاریخ سازی کرده است. در عین حال امیدوارم که کار مهمی انجام دهم.
کلو
2 ژانویه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.