اخبار برگزیده

29 ژانویه 2020

” اینتر باشگاهی فوق العاده است”

28 ژانویه 2020

آپدیت وضعیت اینتر در نقل و انتقالات

28 ژانویه 2020

رسمی؛ محرومیت دو جلسه ای برای لائوتارو مارتینز

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“عذرخواهی من؟ رسانه ها خود باید خجالت بکشند”

اینتر دات آی آر _ سرمربی اینتر معتقد است تیمش حق بیشتری در بازی برابر بارسا و فیورنتینا داشت.

پس از تساوی فیورنتینا و اینتر در آرتمیو فرانکی آنتونیو کونته با اسکای به صحبت پرداخت:

در بازی امشب و بازی قبلی شایستگی کسب امتیازات بیشتری را داشتیم اما به آن نرسیدیم. در بازی برابر بارسلونا ما بهای از دست دادن چند فرصت خوب را دادیم و در آن سزاوار چیز بیشتری بودیم. پاسخی عالی را از تیم شاهد بودم. تساوی دیر هنگام نا امید کننده است زیرا امشب شایسته سه امتیاز بودیم. باید تلاش کنیم در زمینه استفاده از موقعیت ها و همچنین در زمینه دفاع کردن رشد کنیم. فکر نمی کنم که بتوانیم در مورد تلاش شاگردانم یا نگرش آنها شکایتی داشته باشیم. این روند رشد ما است و باید برای درس گرفتن از اشتباهات شکیبا باشیم. اگر ما صبر و حوصله نداریم و گمان می کنیم که از آنجا که اینتر هستیم و باید هر بازی را ببریم آنگاه پیشرفت نخواهیم کرد. شانس پیروزی داشتیم و دراگوفسکی واکنشی عالی روی ضربه سر لوکاکو نشان داد. ما در مورد بازیکنانی صحبت می کنیم که دائما در حال 90 دقیقه بازی هستند بنابراین خستگی اجتناب ناپذیر است. شاید این واقعیت که به اینجا آمدیم و بر فیورنتینا  تسلط یافتیم نکته مثبتی باشد بنابراین باید نیمه پر لیوان را ببینیم. صحبت در مورد سطح آمادگی جسمانی دشوار است زیرا 7 بازی در 21 روز داشتیم و لوکاکو و مارتینز به طور مداوم در آنها بازی کرده اند. متاسفانه مصدومیت الکسیس سانچز ما را در شرایطی قرار داد که نتوانستیم به این دو فرصتی برای استراحت دهیم بنابراین فقط باید از آنها متشکر باشیم. دریافت گل روی ضد حمله و آن هم در دقایق پایانی ناامید کننده است. فقط می توانیم سخت تر کار کنیم تا مفید تر و کامل تر باشیم و تلاش کنیم از بروز چنین شرایطی جلوگیری بعمل آوریم.

پس از دیدار اینتر و بارسلونا، روزنامه کوریره دلا اسپورت مقاله ای توهین آمیز نسبت به اینتر و به ویژه کونته منتشر کرد که این موضوع سبب شد تا کنفرانس خبری سرمربی افعی ها قبل از دیدار با فیورنتینا به طور ناگهانی لغو شود. ماجرا از این قرار بود که این روزنامه یک ایمیل از یک طرفدار بولونیا را منتشر کرد که بعنوان مثال در بخشی از آن کونته مربی فرسوده ای نامیده شده بود. اینتر نیز به دلیل اینکه این ایمیل بدون تغییر توسط کوریره، چاپ شده بود به شدت ناراحت شد. در پی لغو ناگهانی کنفرانس کونته، اتحادیه مطبوعات ایتالیا نیز خواستار عذرخواهی شدند. سرمربی سابق چلسی در این مورد گفت:

باید احترام به افراد وجود داشته باشد و این که انجمن از من خواستار عذرخواهی شده واقعا نامعقول و حیرت آور بود. آنها خود باید خجالت بکشند. یک روز می بینیم که در روزنامه ای  در مورد نژاد پرستی تیتر می زنند (تیتر کوریره در مورد لوکاکو و اسمالینگ با عنوان جمعه سیاه) و باعث می شوند کل دنیا به ما بخندند. روز دیگر نیز می بینیم که آنها یک گزارش چاپ می کنند و در آن بیماری سینیشا میهایلوویچ را فاش می کنند(سرطان خون) حتی با وجود اینکه سینیشا از آنها تقاضا کرده بود این کار را نکنند. باید ترمزی روی این کارها قرار داده شود. فقط به این دلیل که کسی دست به قلم است حق ندارد هرچه که می خواهد را بنویسد. اینتر می خواهد این ایمیل را وارسی کند زیرا ممکن است جعلی باشد. آنها همچنین می خواهند بدانند در انتهای آن چیست.
    

هیچ نظری وجود ندارد