اخبار برگزیده

10 دسامبر 2017

” در اینتر نیازی به ناینگولان و صلاح نیست “

10 دسامبر 2017

دوازده نکته آماری از دربی ایتالیا

10 دسامبر 2017

“می توانستیم بهتر عمل کنیم”

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

16 گل

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“علاقه ی رئال به ایکاردی؟هر تیمی تمایل دارد بازیکنی مثل او را در اختیار داشته باشد”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها بر این عقیده است که کاپیتان آرژانتینی این تیم تا ابد در این باشگاه باقی خواهد ماند.

 

لوچانو اسپالتی در کنفرانس قبل از دیدار کالیاری مقابل اینتر که فرداشب برگزار می شود شرکت کرد. بخشی از صحبتهای او را میخوانید:

“اول از همه از استفانو وکی بخاطر نتایجش با تیم پریماورا اینتر در اروپا تقدیر می کنم و به او تبریک میگویم. او این نتایج را با سازماندهی عالی و کاری بزرگ بدست آورده است. کالیاری راه و روش رسیدن به اهدافش در بازی را می داند و لوپز سرمربی این تیم این روند را تسریع کرده است.ما نیز راه رسیدن به اهدافمان را می دانیم.  اینتر به تازگی در پیش بردن بازی و ضربه زدن به حریف در لحظات مناسب بخوبی عمل می کند. باید جاه طلب و ثابت قدم در کارمان باشیم و همواره بدون ترس بازی کنیم. نیاز داریم فاصله را با تیمهای قدرتمند به حداقل برسانیم اما هنوز به اوج خود نرسیده ایم. سانتون؟ او بازیکنی کامل است که میداند چگونه در حمله و دفاع شرکت کند و بعلاوه قدرت فیزیکی تیم را ارتقا می بخشد. علاقه ی رئال مادرید به ایکاردی؟ معتقدم هر تیمی تمایل دارد بازیکنی مثل او را در اختیار داشته باشد. اما او عمیقا عاشق اینتر است. مائورو عاشق این شهر ، عاشق طرفداران اینتر و هم تیمی های خود است. فکر می کنم او تا ابد در اینتر باقی بماند. “
    

هیچ نظری وجود ندارد