اخبار برگزیده

19 فوریه 2018

اینتر برای جذب بارلا مصمم است

19 فوریه 2018

رومانو : دی فرای در حال تأمل درباره پیشنهاد بهبود یافته اینتر

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“علاقه ی رئال به ایکاردی؟هر تیمی تمایل دارد بازیکنی مثل او را در اختیار داشته باشد”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها بر این عقیده است که کاپیتان آرژانتینی این تیم تا ابد در این باشگاه باقی خواهد ماند.

 

لوچانو اسپالتی در کنفرانس قبل از دیدار کالیاری مقابل اینتر که فرداشب برگزار می شود شرکت کرد. بخشی از صحبتهای او را میخوانید:

“اول از همه از استفانو وکی بخاطر نتایجش با تیم پریماورا اینتر در اروپا تقدیر می کنم و به او تبریک میگویم. او این نتایج را با سازماندهی عالی و کاری بزرگ بدست آورده است. کالیاری راه و روش رسیدن به اهدافش در بازی را می داند و لوپز سرمربی این تیم این روند را تسریع کرده است.ما نیز راه رسیدن به اهدافمان را می دانیم.  اینتر به تازگی در پیش بردن بازی و ضربه زدن به حریف در لحظات مناسب بخوبی عمل می کند. باید جاه طلب و ثابت قدم در کارمان باشیم و همواره بدون ترس بازی کنیم. نیاز داریم فاصله را با تیمهای قدرتمند به حداقل برسانیم اما هنوز به اوج خود نرسیده ایم. سانتون؟ او بازیکنی کامل است که میداند چگونه در حمله و دفاع شرکت کند و بعلاوه قدرت فیزیکی تیم را ارتقا می بخشد. علاقه ی رئال مادرید به ایکاردی؟ معتقدم هر تیمی تمایل دارد بازیکنی مثل او را در اختیار داشته باشد. اما او عمیقا عاشق اینتر است. مائورو عاشق این شهر ، عاشق طرفداران اینتر و هم تیمی های خود است. فکر می کنم او تا ابد در اینتر باقی بماند. “
    

هیچ نظری وجود ندارد