اخبار برگزیده

5 مارس 2021

دوازده خبر کوتاه روز 5 مارس

5 مارس 2021

نُه نکته آماری از دیدار پارما-اینتر

4 مارس 2021

صحبت های کونته پس از پیروزی مقابل پارما

فعال شدن سه بند خرید اجباری در نقل و انتقالات اینتر

اینتر دات آی آر _ اینتر دو فروش و یک خرید قطعی خواهد داشت.

به گزارش منابع مختلف مثل کالچو فینانتزا و فابریتزیو رومانو، بند خرید اجباری سه بازیکن به نام های متئو دارمیان، آنتونیو کاندروا و متئو پولیتانو در ماه فوریه (ماه میلادی فعلی) فعال شده و قرارداد قرضی آنها به دائمی تبدیل می شود. طبق آنچه در معامله آمده شرایط اجباری شدن بدین گونه بوده است:

آنتونیو کاندروا: کسب اولین امتیاز توسط سمپدوریا یا اولین حضور وینگر ایتالیایی از ماه فوریه به بعد، این باشگاه را مجبور به پرداخت 2.5 میلیون یورو به اینتر می کند. سمپدوریا در دیدار اخیر خود برابر سمپدوریا به یک امتیاز رسید و این بند فعال شد.

متئو دارمیان: کسب اولین امتیاز توسط اینتر از ماه فوریه به بعد این باشگاه را مجبور به پرداخت 2.5 میلیون یورو به پارما می کند. اینتر با بردن فیورنتینا 3 امتیاز کسب کرد و این بند فعال شد.

متئو پولیتانو: کسب اولین امتیاز توسط ناپولی یا اولین حضور این وینگر ایتالیایی از ماه فوریه به بعد این باشگاه را مجبور به پرداخت 19 میلیون یورو به اینتر می کند. پولیتانو 90 دقیقه برابر جنوا بازی کرد و این بند فعال شد. گفتنی است پولیتانو در ژانویه 2020 با انتقال قرضی 2.5 میلیون یورویی تا انتهای فصل 2020/21  و با  حق خرید 19 میلیون یورویی بعلاوه 2 میلیون یورو پاداش راهی ناپولی شده بود.

    

هیچ نظری وجود ندارد