اخبار برگزیده

23 مارس 2018

ناندز مورد ارزیابی اینتر

23 مارس 2018

بارلا انتقال به اینتر را ترجیح می دهد

23 مارس 2018

رقابت اینتر و لاتزیو برای موری

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

24 گل

ایکاردی

اینتر

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

دیبالا

یوونتوس

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

13 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

فالکه

تورینو

9 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

زاپاتا

سمپدوریا

9 گل

ساویچ

لاتزیو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“فعلا باید از تلویزیون لیگ قهرمانان را ببینیم.پریسیچ کاپیتان آینده است”

اینتر دات آی آر ـ اسپالتی از تیمش میخواهد که جواب اعتماد هواداران را در جوزپه مه آتزا مقابل اسپال بدهند و تمدید قرارداد پریسیچ را جشن بگیرند.

در کنفرانس خبری امروز اسپالتی که پیش از بازی برابر اسپال برگزار شد بحث های مختلفی از جمله تمدید قرارداد پریسیچ و حمایت هواداران به میان آمد.لوچیانو به خبرنگاران گفت :

آماده سازی تیم برای مسابقه پس از تعطیلات بازی های ملی سخت نیست.آنها نیاز دارند که سهم خود را به عنوان یک بازیکن ملی پوش به ما بدهند و به یاد آورند که چه کارهایی میتوانند انجام دهند.

من سمپلیچی [سرمربی اسپال]را به خاطر چیزی که ساخته است تحسین میکنم اما همچنین باید تشکر کنم از تمام کسانی که مربی این تیم بودند تا برای اولین بار پس از زمان کودکی من و زمانی که برچسب های پانینی جمع میکردم ، به سری آ‌ صعود کنند.

اهل توسکانی بودن مزایایی دارد ، زیرا همیشه بین محلات رقابت وجود دارد و شما همواره در معرض به چالش کشیده شدن قرار دارید. آنجا باشگاه های زیادی وجود دارند و فرصتی خوب برای کسب تجربه است.[سرمربی اسپال نیز اهل توسکانی است]

در فوتبال یک قانون وجود دارد و آن هم این است که افراد مغرور همیشه تنبیه میشوند و در نتیجه هیچ کس گمان نمیکند که بهترین است.در پشت صحنه‌، باشگاهی وجود دارد که سخت کار میکند و موقعیتی ایجاد میکند تا ما بهترینِ خودمان را ارائه دهیم.

من خوشحالم که مردم مرا با خوزه مورینیو مقایسه میکنند چون جمعیت ۶۰ هزار نفری که فردا می آید بخشی از آن به لطف او است. این فرصتی است تا ثابت کنیم ما به آن بخش همیشه پیروز اینتر تعلق داریم.طرفداران به اینجا می آیند تا اعتماد خود را نشان دهند و ما باید جوابشان را بدهیم.

اعتباری که هواداران میدهند فقط برای ما نیست بلکه برای موراتی ، مورینیو، زنگا، فاکتی، کامبیاسو، اتوئو، رونالدو،برگومی،ماترازی، ابراهیموویچ و میلیتو هم تعلق دارد.

ما همه همکاری میکنیم.شاید کسی تکل روبرتو گالیاردینی را به یاد نیاورد اما اگر تکلی وجود نداشت شما نمیتوانستید گل بسازید. ما باید بفهمیم که چه نوع تیمی هستیم و به دنبال خلق چه چیزی هستیم.اگر بازیکنی فکر کند میتواند ۱۰ بدهد من از او میخواهم که ۱۲ باشد یا حداقل از حداکثرِ خودش[۱۰] پایین تر نیاید.

راه زیادی باقی مانده است.فراموش نکنید که ما در حال سوار شدن بر قطار یا هواپیما برای رفتن به  لیگ قهرمانان نیستیم بلکه در خانه مشغول تماشای آن با تلویزیون هستیم.

تمدید قرارداد پریسیچ؟باشگاه آن را خوب انجام داد چراکه ما پریسیچ را یک بازیکن و شخص بزرگ میدانیم.

آنها این حس آرامش را ایجاد کردند و او را کاپیتان آینده باشگاه درنظر دارند.ایوان کیفیتی باورنکردنی دارد و او همیشه تا غروب برای انجام تمرینات اضافه در در محل تمرین میماند.ما خیلی از او انتظار داریم.ایوان بازیکنی کامل در هر دو جناح است.ما ویدئویی از او دیدیم که فقط ۱۰۰ متر را برای کمک به هم تیمی خود میدود.انتظار داریم از این نوع کار ها بیشتر ببینیم.

 

 

 

 

    

یک نظر