اخبار برگزیده

25 فوریه 2018

حضور من یا میراندا در دربی ؟

25 فوریه 2018

می خواهم مدت طولانی در اینتر بمانم

24 فوریه 2018

اینتر 2-0 بنونتو:مدافعان به مهاجمان درس گلزنی یاد دادند

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

فیورنتینا ۵ – ۴ اینتر ؛ نمایش افتضاح و کامبکی که تکمیل نشد

 

اینتر دات آی آر _ ویولا در دیداری که نه گل در برداشت موفق به شکست نراتزوری شد.

 

در هفته ی سی و سوم سری آ ، امشب دو تیم فیورنتینا و اینتر در ورزشگاه آرتیمو فرانکی فلورانس با قضاوت پائولو والری به مصاف هم رفتند. دو تیم در جدول رده بندی پشت سر هم قرار گرفته بودند و از این رو رقابت برای کسب سهمیه لیگ اروپا حساسیت های بازی را بالا تر برده بود. در هشت دقیقه ی اول بازی اینتر صاحب توپ و میدان بود و فیورنتینا بازی را با سردرگمی آغاز کرد اما پس از گذشت این دقایق ، فیورنتینا سوار بازی شد و در نهایت در دقیقه ی ۲۳ به گل رسید. پس از این گل اینتر به خود آمد و تنها شش دقیقه ی بعد گل مساوی را به ثمر رساند و پس از آن نیز مجددا چهار دقیقه ی بعد در ضد حمله گل دوم را وارد دروازه بنفش پوشان کرد.فیورنتینا پس از عقب افتادن از نراتزوری ها چند موقعیتی خلق کردند اما بی نتیجه ماند و بازی با همان نتیجه ی دو بر یک به اتمام رسید. در نیمه دوم نیز فیورنتینا برای جبران پا به زمین مسابقه گذاشت و در همان ابتدا در دقیقه ی ۵۱ روی خطایی که دی آمبروسیو انجام داد صاحب یک ضربه پنالتی شد و اما سمیر هندانوویچ ضربه ی زده شده توسط فدریکو برناردسکی را مهار کرد. این وینگر ملی پوش بازی خوبی انجام نداد و دقایقی بعد تعویض شد و جای خود را به ایلیچیچ داد. فشار این تیم حفظ شد و ظرف چند دقیقه آنها موفق شدند نه تنها گل مساوی را به ثمر برسانند بلکه بازی را سه بر دو به نفع خود کنند. اینتر به هم ریخته نشان میداد و مجددا در دقایق بعد و ظرف مدت ۱۰ دقیقه گلهای چهارم و پنجم را در ضد حملات نیز دریافت کرد. اما در دقایق پایانی نراتزوری ها کمی بهتر شدند و موفق به زدن دو گل دیگر شدند اما برای به تساوی رساندن کار زمانی در کار نبود و در نهایت پیروزی نصیب تیم میزبان شد.

 

شرح گل ها در نیمه ی اول :
دقیقه ۲۳ : حمله ی بنفش پوشان از سمت راست خط دفاعی اینتر پی ریزی شد و پاس زمینی ارسال شده به میان مدافعان پرتعداد اینتر به ورچینو رسید و او توپ را با پای چپ به طاق دروازه هندانوویچ فرستاد.
دقیقه ۲۹: پرسیچ با حرکت خود در پشت محوطه جریمه ی ویولا توپ را به کاندروا در سمت راست داد و خود به عمق زد و توپی را که کاندروا به محوطه ارسال کرد را خود به گل تساوی تبدیل کرد.
دقیقه ۳۳: ماریو در میانه ی میدان توپی را در موقعیت ضد حمله با پاس عمقی و زمینی خود به ایکاردی رساند و کاپیتان نراتزوری ها در شرایطی تک به تک در حالی که توسط سانچز مدافع ویولا تحت فشار بود وارد دروازه تاتاروسانو کرد.

شرح گل ها در نیمه دوم:
دقیقه ۶۱ : کرنر ارسال شده از سمت دروازه اینتر را آستوری با ضربه ای سر وارد دروازه کرد.
دقیقه ۶۳: وچینو که گل اول را به ثمر رسانده بود با حرکت خود به سمت محوطه شوتی زمینی را به سمت راست هدانوویچ زد و دروازه را برای سومین بار گشود.
دقیقه ۶۹: روی ضد حمله باباکار مهاجم این تیم در محوطه صاحب توپ شد و درحالی که فقط گری مدل را در مقابل خود میدید شوتی را از کنار پای او به سمت گوشه چپ هندانوویچ زد و موفق شد گل چهارم ویولا را به ثمر برساند.
دقیقه ۷۹: بازهم روی ضد حمله از سمت راست توپ ارسال شده ی سالسیدو به باباکار رسید و او از نزدیک نقطه ی پنالتی گل پنجم میزبان و گل دوم خود را به ثمر رساند.
دقیقه ۸۸: توپ ارسال شده ی پرسیچ از سمت چپ به ایکاردی رسید و او درحالی که پشت به دروازه داشت چرخید و توپ را به سمت دروازه میزبان زد که پس از برخورد به تیر دروازه به تور چسبید.
دقیقه ۸۹: کرنر سمت راست ارسال شده توسط کاندروا را مائورو ایکاردی با ضربه سر تبدیل به گل کرد و هتریک خود را تکمیل کرد.

    

یک نظر