اینتر دات آی آر _ کونته می گوید تیمش تلاش خود برای صعود را کرده است.

پس از بازی اینتر مقابل شاختار که باعث شد اینتر برای اولین بار در تاریخش قعرنشین مرحله گروهی لیگ قهرمانان شود، خبرنگار اسکای از کونته پرسید قاطعیت لازم برای پیروزی در این دیدار حساس وجود نداشت که کونته گفت:

شما می توانید نظر خود را داشته باشید، من به آن احترام می گذارم. من با این حرفتان موافق نیستم، زیرا فکر می کنم تیم تمام داشته های خود را ارائه داد و تمام آنچه را که لازم بود انجام داد. باورنکردنی است که در بیش از دو بازی که مقابل شاختار داشتیم و بر هر دو بازی مسلط بودیم، حتی یک گل هم به ثمر نرساندیم. من موافق نیستم که ما اصلاً قاطعیت نداشتیم. بازیکنان من امشب همه تلاش خود را کردند، بنابراین من موافق حرفتان نیستم. ما باید همه چیز را با خونسردی ارزیابی کنیم نه پس از یک حذف اینچنینی. حسرت و ناامیدی زیادی وجود دارد، اما من کاملاً احساس نمی کنم که از نظر عزم، تمرکز یا محکم بودن، کمبودی در بازی داشته ایم. ما فقط یک گل کم داشتیم و در طول رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، از نظر داوری و VAR خوش شانس نبودیم. اگر به عقب برگردید و به تمام موقعیت هایی که دیده یا ارزیابی نشده اند نگاه کنید….. (کونته ادامه نداد). با این اوصاف ناامیدی وجود دارد زیرا ما موقعیت هایی داشتیم اما اگر گل نزنید، برنده نخواهید شد.

فابیو کاپلو کارشناس اسکای از استودیو گفت عزم و اراده برای پیروزی به هر قیمتی وجود نداشته که کونته نیز در جواب اعلام کرد:

پاسخی به این سوال ندارم.

از کونته در مورد تعویض ها سوال شد:

با درنظر گرفتن وقت های اضافه من الکسیس سانچز را در 20 دقیقه پایانی به بازی فرستادم. سه مهاجم ما را غیر متعادل می کرد اما فکر می کنم لائوتارو خسته شده بود و برای همین تعویضش کردم. در خط هافبک نیز بازیکنان زیادی در اختیار نداشتم. یا الکسیس یا اریکسن را بجای گالیاردینی باید به بازی می آوردم اما ترجیح دادم الکسیس را برای پیروزی و بعنوان مهاجم سوم به بازی بیاورم. هنگامی که دیدم لائوتارو خسته شده اریکسن را نیز آوردم. ناکامی در زدن گل به شاختار در حالی که در نیمه نهایی لیگ اروپا 5 گل به این تیم زدیم؟ شاختار به اینجا آمد و تاكتیكهای خود را برابر ما تغییر داد تا ما را خنثی كند. آنها در نیمه نهایی لیگ اروپا 5-0 شکست خوردند، به همین دلیل از نظر سبک بازی تغییر کردند. قبل از پرسیدن سوال فکر کنید!

کاپلو از کونته پرسید آیا او وقتی دید تیمش به مشکل خورده پلن B داشته که کونته گفت:

ما یک پلن B داریم، اما من در اینجا در مورد آن صحبت نخواهم کرد، در غیر این صورت این یک فاجعه کامل خواهد بود و آن نیز خنثی می شود(توسط رقبا).
کلو
۱۹ آذر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *