اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

“قدرت یکسانی با یووه داریم اما تفاوت دو تیم تجربه است؛ مهار رونالدو؟…”

اینتر دات آی آر _ هافبک جوان نراتزوری می گوید کونته ذهنیت بازیکنان را تغییر داده است.

گاتزتا دلا اسپورت در چاپ روز شنبه خود مصاحبه ای که با نیکولو بارلا انجام داده را منتشر کرده است. بخشی از صحبت های او را می خوانید:

صرف نظر از نتیجه و تصمیمات داور، بازی برابر بارسا نشان داد چه تیمی هستیم. به مدت 65-70 دقیقه بارسلونا که یک تیم کلاس جهانی است را تحت فشار قرار دادیم. بدون شک اگر بارسا را می بردیم همه چیز حتی بیشتر جلوه می کرد. اما شخصیت خود را نشان دادیم و این دیدار برای آینده ما مهم خواهد بود. در گروه دشواری هستیم اما ما اینتریم و به دنبال صعود خواهیم بود. کونته پس از بازی با بارسا چه گفت؟ نیاز به صحبت زیادی نبود. به یکدیگر نگاه کردیم و به خودمان گفتیم ما یک مسابقه مهم دیگر پیش رو داریم و بیایید به آن فکر کنیم. یووه تیم بسیار قدرتمندی است همانگونه که ما هستیم فقط آنها تجربه بیشتری دارند و از یکدیگر به دلیل بیشتر کنار هم بودن شناخت بیشتری دارند. آنها با 21 امتیاز اختلاف لیگ را فتح کردند و ما می خواهیم این فاصله را پر کنیم و در انتها خواهیم دید می توانیم یا نه. نزدیک شدن من به تیم چلسی مائوریتزیو ساری؟ بله آنها در ژانویه من را می خواستند و مذاکرات جدی بود اما به کالیاری گفتم از آنجا که تیم در حال عبور از مرحله سختی است بنابراین در تیم می مانم. کونته برای انتقالم به اینتر فقط یک بار با من تماس گرفت و او در همان تماس نشان داد چگونه می تواند قانع کننده باشد. کونته کسی است که ذهنیت متفاوتی دارد و تمام بازیکنان برای او همه کار حاضرند بکنند و این است که تفاوت ایجاد می کند. تلاش و دویدن بازیکنان برای او را دیده اید؟ این فقط مربوط به آماده سازی خوب ما نیست بلکه ثمره چیزی است که او در ذهن شما قرار میدهد.

بارلا در ادامه نیز گفت:

دفاع کردن در برابر رونالدو؟ باید از گودین بپرسید که در گذشته توانسته او را محدود کند. خوشبختانه وظیفه مهار او با من نیست اما اگر این اتفاق هم بیفتد از مهار او جا نمی زنم. تفاوت با استانکوویچ الگویم؟ از نظر نگرش شبیه هستیم و به مانند او هرگز تسلیم نمی شوم اما او توانایی شوت و گلزنی داشت که باعث می شود حسادت کنم! قدرت اینتر در ایتالیایی های آن است؟ من فکر می کنم اینتر تصمیم گرفت ایتالیایی های خود را بیشتر کند زیرا میخواست در اسرع وقت گروهی قدرتمند ایجاد کند اما از سوی دیگر فارغ از ملیت در اینتر باید بهترین بازیکنان بازی کنند. فتح اسکودتو سخت تر است یا جام اروپایی؟ کسب جام دشوار است اما غیر ممکن نیست. تفاوت کونته و مانچو؟ آنها در متُدهای تمرین و قراردادن تیم های خود در زمین متفاوت هستند. اما آنها در اعتماد به نفسی که به بازیکنان می دهند و همچنین توجه به حریف هنگام آماده سازی برای مسابقه شباهت دارند. در اوقات بی کاری پلی استیشن بازی میکنم یا کارهای دیگر انجام میدهم؟ پلی استیشن ندارم. دو دختر دارم و عاشق کنار خانواده بودن هستم.
    

هیچ نظری وجود ندارد