اخبار برگزیده

5 آگوست 2020

“خوشحالم که شاگردانم هنوز آماده رفتن به تعطیلات نیستند؛ اریکسن…”

5 آگوست 2020

اینتر 2-0 ختافه؛ دو قدم دیگر تا فینال!

5 آگوست 2020

احتمال اقدام اینتر برای بازگرداندن بوناتزولی

“لایق شکست برابر بارسا نبودیم؛ تصمیمات داور را دوست نداشتم؛ پنالتی؟…”

اینتر دات آی آر _ سرمربی اینتر می گوید اعتراضش به داوری بخاطر تصمیماتی بوده که اسکومینا از ابتدای مسابقه گرفته و فقط بخاطر پنالتی گرفته نشده نبوده است.

اینتر چهارشنبه شب در خانه بارسلونا دو بر یک مغلوب شد. آنتونیو کونته پس از این دیدار به اسکای گفت:

تعریف خوب است اما پس از چنین عملکردی لایق نتیجه بهتری بودیم و حداقل باید از یکی از شانس های گلزنی خود استفاده می کردیم. بارسلونا را برای دوره های زمانی قابل توجهی از بازی، در ورزشگاه خانگی خودش تحت فشار زیادی قرار دادیم اما پس از وقت استراحت بین دو نیمه آنها به ریتم بازی خود افزودند و خستگی رفته رفته به سراغ  برخی از بازیکنان ما آمد. به دلیل نتیجه کام من کاملا تلخ است و دردناک است که بگویم حوادثی را دیدم که به طریقی مشخص هدایت شده بودند و در جهت خاصی بودند. چیزهایی در مورد داوری وجود داشت که درست از همان آغاز بازی آنها را دوست نداشتم و فقط اشاره من به پنالتی که برایمان گرفته نشد نیست. حتی نمی خواهم در مورد آنها صحبت کنم اما روی نیمکت این حس را داشتیم (حس جهت دار بودن).داور به من چه گفت؟ او به من کارت زرد داد و من از او احترام خواستم درست مثل آنچه روی پیراهنش نوشته شده است و گفتم احترام باید متقابل باشد و باید به کسانی که برای فوتبال بازی کردن به اینجا آمده اند، احترام گذاشته شود. اسکومینا یک داور بین المللی است ،فردی با تجربه زیاد که قضاوت آخرین فینال لیگ قهرمانان اروپا را بر عهده داشت بنابراین کسی نبود که تحت تاثیر جو نیوکمپ قرار گرفته باشد. با همه این اوصاف من فکر می کنم خوب بازی کردیم و نشان دادیم که می توانیم برای بارسلونا مشکل ایجاد کنیم و افسوس ما این است که وقتی شانس گلزنی داشتیم کار را تمام نکردیم. در نیمه دوم کیفیت بارسلونا ظاهر شد و از نظر بدنی با افت مواجه شدیم که باعث شد عقب بیاییم. فکر نمی کنم نتیجه انعکاس منصفانه ای از بازی باشد (شکست برای ما منصفانه نبود). اکنون وقت خود را صرف فراموشی این شکست می کنیم و برای بازی با یووه آماده می شویم.

کونته در ادامه نیز گفت:

صحبت کردن در مورد نکات مثبت پس از شکست دشوار است زیرا در هنگام شکست رنج می کشم. هدف از مالکیت و خونسری ما در نیمه اول ضربه زدن به بارسلونا بود، از آنجایی که در زمان های زیادی آنها توپ را فقط برای اینکه صاحب توپ باشند نگه می داشتند. برخی از بازیکنان در بازی های زیادی از این فصل توسط من مورد استفاده قرار گرفتند و این تاثیر منفی روی کار ما داشت. بازیکنانم همه توانشان را گذاشتند و شجاعت و شخصیت خود را نشان دادند اما در نهایت شکست نصیبمان شد. بنابراین باید بفهمیم کجا می توانیم پیشرفت کنیم تا مثل زمان حال رنج نکشیم زیرا نمی توانیم راضی و خوشحال به خانه بازگردیم. این ذهنیت یک تیم بزرگ و عالی نیست. خوب بازی کردیم اما از دو بازی یک امتیاز داریم و وضعیتمان برای صعود می تواند به خطر بیفتد و اگر می خواهیم پخته شویم باید با عصبانیت به خانه باز گردیم. این شکستی بود که استحقاقش را نداشتیم اما در عین حال باید به کار خود ادامه دهیم و قوی تر شویم و به سفر خود در راهی که تازه آغاز کرده ایم ادامه دهیم.
    

هیچ نظری وجود ندارد