اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز چهارشنبه 19 شهریور:

22:30 | رئیس باشگاه کالیاری امروز در دفتر باشگاه اینتر حاضر شد و تقاضای حفظ ناینگولان را کرد اما اینتر به او گفت می خواهد ناینگولان را برای فصل بعد حفظ کند. مذاکراتی نیز با گالاتاسارای برای انتقال ناینگولان به ترکیه وجود ندارد(فابریتزیو رومانو).

16:05 | آنتونیو کونته به جدایی احتمالی رانوکیا چراغ سبز نشان داده و این مدافع برای تصمیم گیری در مورد انتقال به جنوا زمان خواسته است. بنفیکا، بتیس و والنسیا نیز به ژائو ماریو علاقه دارند در حالی که دالبرت گزینه دیگری است که بعید است جایی در ترکیب نراتزوری داشته باشد (فابریتزیو رومانو).

15:50 | اینتر برای لائوتارو مارتینز 90 میلیون یورو می خواهد و بارسلونا نمی خواهد چنین رقمی بپردازد. بارسا نتوانسته راهی برای ورود بازیکنان خود به معامله پیدا کند و بنابراین وضعیت مذاکرات به بن بست رسیده است. آنها اکنون به دنبال ممفیس دیپای هستند(مارکا).

15:40 | ماتیاس وسینو یکی از گزینه های میلان برای تقویت خط میانی است. او در برنامه های اینتر جایی ندارد و روسونری ممکن است برای جذب قرضی این بازیکن اروگوئه ای اقدام کند (کوریره دلا اسپورت).

14:50 | راجا ناینگولان مورد توجه النصر عربستان قرار گرفته است. اینتر برای او 15 میلیون یورو به صورت نقدی می خواهد و اگر پیشنهاد این تیم آسیایی به ایتالیا برسد انگاه تصمیم با هافبک بلژیکی خواهد بود(کوریره دلا اسپورت).

14:05 | شایعاتی که بارسلونا برای فسخ کردن قرارداد ویدال مبلغ کمی را به مانند معامله با سویا در مورد راکیتیچ می خواهد تایید شده نیست و اینتر این تضمین را دارد که عملیات بدون هزینه خواهد بود (گاتزتا دلا اسپورت).

14:00 | اینتر حاضر است پیشنهادات برای اکثر بازیکنان خود از جمله مارسلو بروزوویچ را بررسی کند. تاکنون فقط بایرن مونیخ و تاتنهام پرس و جوهایی در مورد هافبک کروات انجام داده اند و مذاکرات جدی در کار نبوده است(گاتزتا دلا اسپورت).

13:55 | اینتر هنوز به سه بازیکن جدید دیگر در سه پست وینگ بک چپ، هافبک میانی و مهاجم چهارم نیاز دارد اما در ابتدا باید فروش ها انجام شود. چلسی پیشنهاد انتقال قرضی با حق خرید اینتر برای امرسون پالمیری را قبول نکرده است. امید اینتر این است که در روز های آخر نقل و انتقالات شرایط تغییر کند (گاتزتا دلا اسپورت).

13:50 | متئو دارمیان قرار است جانشین رانوکیا شود زیرا مدافع بلند قامت اینتر راهی جنوا خواهد شد. همچنین اینتر قرار نیست بند بازخرید ضمنی خود در مورد پینامونتی را فعال کند زیرا اکنون زمان مناسبی برای پرداخت 20 میلیون یورو نیست. اینتر فقط در صورتی مهاجم چهارم جذب می کند که پریشیچ و سالسیدو جدا شوند(گاتزتا دلا اسپورت).

13:45 | هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ رسما اعلام کرد تصمیم گرفته شده که دیگر روی پریشیچ، کوتینیو و اودریوزولا (سه بازیکن قرضی) حسابی برای فصل بعد باز نشود.

13:40 | باشگاه هلاس ورونا رسما اعلام کرد با اینتر برای حفظ فدریکو دی مارکو برای یک فصل دیگر به طور قرضی و با حق خرید به توافق رسیده است. دی مارکو در ژانویه به ورونا پیوسته بود.

کلو
۱۹ شهریور ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *