اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

“اینتر با تک گل ایکاردی یوونتوس را شکست میدهد”

24 آوریل 2018

“اینتر نباید فرصت بردن یووه را از دست بدهد. دی فرای یک پدیده است”

24 آوریل 2018

علاقه ولورهمپتون به پینامونتی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“ما لایق صدرنشینی هستیم”

اینتر دات آی آر _ آندره آ رانوکیا دیروز برای اولین بار و آن هم به دلیل وجود محرومیت میراندا از ابتدای بازی در میدان بازی کرد. وی بعد از بازی در مصاحبه ای با اینتر تی وی نظرش را راجع به بازی با کیه وو اینطور بیان کرد.
” این بازی، یک موقعیت مناسب برای تمام بازیکنان بود،. برای من، برای دیگر بازیکنان و برای اینتر. سه امتیاز مهم کسب کردیم چون می خواهیم در صدر قرار بگیریم و به این امر عادت کنیم؛ به نظرم لیاقتش را هم داریم”
بازیکن سابق سمپدوریا و هال سیتی اینگونه ادامه می دهد: ” مربی ما، اسپالتی همیشه در مورد حریف نکته هایی به ما یاد می دهد. او نقاط قوت و ضعف حریفان را برای ما مشخص می کند. به همین خاطر ما به خوبی آماده هستیم و فقط باید در زمین بازی این امر را نشان دهیم. هواداران؟ ما با وجود این هواداران خوشحال هستیم. آن ها به ما نزدیک هستند و با جو مئاتسا، می توانیم به یک مرحله دیگر از بازی برویم. دوباره می گویم، امروز سه امتیاز را به خانه بردیم و برای هواداران یک بازی سرگرم کننده و زیبا ارائه دادیم”

بعد از این گفتگو رانوکیا به سوال خبرنگار پرمیوم اسپورت در مورد بازی با یوونتوس جواب داد: ” امروز تنها بر روی این برد تمرکز خواهم داشت. به نظرم این سه امتیاز و صدر نشینی، پیام ما را به خوبی به رقبا نشان می دهد”

    

هیچ نظری وجود ندارد