اخبار برگزیده

21 ژانویه 2018

اینتر ۱ – ۱ آاس رم: تساوی های متوالی افعی ها در سری آ

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“ما لایق صدرنشینی هستیم”

اینتر دات آی آر _ آندره آ رانوکیا دیروز برای اولین بار و آن هم به دلیل وجود محرومیت میراندا از ابتدای بازی در میدان بازی کرد. وی بعد از بازی در مصاحبه ای با اینتر تی وی نظرش را راجع به بازی با کیه وو اینطور بیان کرد.
” این بازی، یک موقعیت مناسب برای تمام بازیکنان بود،. برای من، برای دیگر بازیکنان و برای اینتر. سه امتیاز مهم کسب کردیم چون می خواهیم در صدر قرار بگیریم و به این امر عادت کنیم؛ به نظرم لیاقتش را هم داریم”
بازیکن سابق سمپدوریا و هال سیتی اینگونه ادامه می دهد: ” مربی ما، اسپالتی همیشه در مورد حریف نکته هایی به ما یاد می دهد. او نقاط قوت و ضعف حریفان را برای ما مشخص می کند. به همین خاطر ما به خوبی آماده هستیم و فقط باید در زمین بازی این امر را نشان دهیم. هواداران؟ ما با وجود این هواداران خوشحال هستیم. آن ها به ما نزدیک هستند و با جو مئاتسا، می توانیم به یک مرحله دیگر از بازی برویم. دوباره می گویم، امروز سه امتیاز را به خانه بردیم و برای هواداران یک بازی سرگرم کننده و زیبا ارائه دادیم”

بعد از این گفتگو رانوکیا به سوال خبرنگار پرمیوم اسپورت در مورد بازی با یوونتوس جواب داد: ” امروز تنها بر روی این برد تمرکز خواهم داشت. به نظرم این سه امتیاز و صدر نشینی، پیام ما را به خوبی به رقبا نشان می دهد”

    

هیچ نظری وجود ندارد