اخبار برگزیده

27 ژانویه 2020

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر

27 ژانویه 2020

اریکسن وارد میلانو شد (تصویر)

27 ژانویه 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از گاتزتا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مبلغ درخواستی اینتر از رم برای معاوضه ژکو و ایکاردی مشخص شد

اینتر دات آی آر _ در صورتی که رم رضایت ایکاردی را به دست آورد، اینتر برای فروش او ژکو و حداقل 55 میلیون یورو را تقاضا خواهد کرد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، ناپولی، رم و یوونتوس به جذب مائورو ایکاردی علاقمند هستند اما در حال حاضر بیانکونری های شهر تورین بیشتر روی فروش های خود متمرکز هستند. رم در ساعات اخیر برای این مهاجم آرژانتینی تماس های جدیدی برقرار کرده چراکه برای جذب او اصرار دارد. بین رم و ناپولی، اولویت ایکاردی و وندا نارا همسرش، رم است حتی با وجود اینکه جالوروسی فصل جدید در لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت.

ایکاردی هنوز رضایت نهایی خود برای انتقال به پایتخت ایتالیا را اعلام نکرده است و نیاز به زمان برای تصمیم گیری دارد اما اگر چراغ سبز او نشان داده شود، آنگاه اینتر و رم باید به توافق روی ارزش این بازیکن آرژانتینی و همچنین ارزش ادین ژکو برسند. حتی رم روز گذشته تاکید کرده که چقدر این مهاجم بوسنیایی برای آنها بازیکنی مهم محسوب می شود اما اگر ایکاردی راضی به انتقال شود، رم واگذار کردن ژکو به اینتر را می پذیرد. در صورتی که این معاوضه شکل جدی تری به خود بگیرد، اینتر علاوه بر ژکو، 55 تا 60 میلیون یورو نیز طلب خواهد کرد رقمی که رم هنوز آن را زیاد می داند بنابراین کار باید بین دو باشگاه ادامه پیدا کند.

    

هیچ نظری وجود ندارد