اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مشروح آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از اینتر

اینتر دات آی آر _ داوید آلابا از گزینه های اینتر برای تقویت سمت چپ. 

نگاهی می اندازیم به آنچه آلفردو پدولا و جانلوکا دی مارتزیو جمعه شب در مورد اینتر گفته اند:

آلفردو پدولا


پس از نهایی شدن خرید اشرف حکیمی، اینتر احتمالا موزس را به چلسی باز می گرداند چرا که کاندروا و دی آمبروزیو را در سمت راست دارد. سپس این باشگاه باید تصمیم بگیرد که قرارداد قرضی بیراگی را به دائمی تبدیل کند یا نه. در هر صورت اینتر برای تقویت وینگ بک چپ گزینه هایی را در لیست خود دارد. گوزنس از آتالانتا؟ او پروفایلی است که در نظر گرفته شده اما اگر آتالانتا را ترک کند دوست دارد راهی کشورش آلمان شود. بنجامین مندی از منچسترسیتی گزینه ای است که اینتر همیشه به او علاقه داشته اما باید مراقب جاه طلبی مالکان نراتزوری بود. در واقع گزینه تاپ برای اینتر داوید آلابا از بایرن مونیخ است که فقط یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است و می تواند در چند پست بازی کند. نام محمد فارس از اسپال نیز در بین گزینه ها دیده می شود. او حتی در ژانویه تا آستانه انتقال به اینتر با 12 میلیون یورو پیش رفت اما مصدومیت مانع انتقال شد. امرسون پالمیری از چلسی نیز گزینه دیگر برای تقویت سمت چپ است اما یووه نیز به او علاقه دارد.

ساندرو تونالی، هافبک برشا؟ او یک هدف مهم باقی می ماند و با وجود اینکه برشا حاضر شده کمی تخفیف بدهد اما برای او موضوع سر چند روز نیست (فرآیند خرید طولانی تر خواهد بود).

جانلوکا دی مارتزیو


با وجود پیشنهاد بهتر لاتزیو برای ماراش کومبولا، اینتر این فرصت را دارد در هفته آینده با هلاس ورونا دیدار کند تا ببیند مذاکرات برای مدافع آلبانیایی را می تواند ادامه دهد یا نه. اگر انتقال حکیمی به اینتر به صورت اقساط انجام شود و جذب او برای فصل بعد فقط 10 میلیون یورو بعنوان قسط اول هزینه داشته باشد، آنگاه احتمال اقدام برای کومبولا به منظور شکست دادن لاتزیو و حتی یووه بیشتر خواهد شد. به طور کلی اگر انتقال حکیمی به صورت اقساط باشد اینتر نقدینگی خود برای جذب کومبولا و تونالی را از دست نمی دهد.

اینتر از روزهایی که اشرف حکیمی در رئال مادرید بازی می کرد از طرفداران او بود. نراتزوری 4 ماه در مذاکرات مخفیانه برای جذب حکیمی قرار داشت و پاسخ مثبت اشرف در مذاکرات با رئال تعیین کننده بود. افعی ها می دانستند که با وجود کارواخال، رئال روی حکیمی حساب ویژه ای باز نمی کند. این بازیکن مراکشی اینتر را مناسب سبک خود می بیند به ویژه به این خاطر که کونته سیستم 3-5-2 را مورد استفاده قرار می دهد. در چند ساعت آینده جزئیات باقی مانده بین دو باشگاه نهایی خواهد شد تا معامله با 40 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو پاداش به سرانجام برسد. رئال مادرید ترجیح می دهد این بازیکن جوان در دیدار دورتموند مقابل هوفنهایم برای جلوگیری از مصدومیت بازی نکند هرچند تصمیم نهایی با دورتموند است. باشگاه آلمانی دوست داشت حکیمی را حفظ کند اما آنها توانایی رقابت نداشتند و فقط 20 میلیون یورو حاضر بودند بپردازند. و در آخر حکیمی ممکن است دوشنبه در میلان، پاریس یا جای دیگری تست های پزشکی خود را برای انتقال به اینتر انجام دهد.

    

هیچ نظری وجود ندارد