اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

مشروح آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو؛ از ژیرو تا مانژوکیچ

اینتر دات آی آر _ جانلوکا دی مارتزیو، سه شنبه شب با حضور در استودیو اسکای اسپورت، خبرهای جدیدی را در مورد اینتر اعلام کرد:

میلان رقیب اینتر در راه جذب ساندرو تونالی

رالف رانگنیک که به زودی بعنوان مدیر ورزشی و سرمربی فصل بعد میلان معرفی می شود بودجه ای 75 میلیون یورویی در اختیار خواهد داشت تا به بازسازی این تیم بپردازد. در لیست این مربی آلمانی نام ساندرو تونالی نیز دیده می شود. با این حال میلان برای به خدمت گرفتن تونالی باید با اینتر به رقابت بپردازد. نراتزوری با این هافبک جوان به توافق رسیده اما با برشا توافقی وجود ندارد و میلان باید در صورت اقدام ارزیابی های لازم را انجام دهد. تونالی مشکلی برای انتقال به میلان ندارد.

اینتر به دنبال جذب یک مهاجم فیزیکی برای نیمکت نشینی لوکاکو

اینتر هنوز پیشنهادی به چلسی برای جذب امرسون پالمیری ارائه نکرده اما در هفته آینده قرار است به مذاکرات شدت ببخشد. در مذاکرات با آبی های لندن، اینتر می خواهد مذاکرات در مورد اولیویه ژیرو را نیز آغاز کند. اخیرا تماس ها با مدیر برنامه های او آغاز شده است. ماریو مانژوکیچ نیز که قراردادش با الدوحیل اخیرا فسخ شد، گزینه ای است که ماروتا آن را درنظر خواهد گرفت اما باید در ابتدا دید مهاجم کروات حاضر است به سری آ بازگردد یا نه.

    

یک نظر

  • خدا کنه حداقل بتونن تونالی رو بگیرن و این گالیاردینی خنگ عوضی رو به یه تیمی بتونن قالب کنن از شرش خلاص بشیم. به تنهایی تو این دوتا بازی آخرمون کمر تیمو‌ شیکسته