اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مصاحبه مفصل با هافبک دانمارکی: اسنایدر فوق العاده بود اما من اریکسنم

اینتر دات آی آر _ هافبک دانمارکی می گوید یووه سالهاست که قهرمان سری آ می شود اما او و هم تیمی هایش در اینتر می خواهند اوضاع را تغییر دهند.

رونامه گاتزتا دلا اسپورت در چاپ روز پنجشنبه خود مصاحبه با کریستین اریکسن را منتشر کرده است:

در فوتبال عاشق همه چیز هستم به جز باختن. تصمیم برای آمدن به اینتر طبیعی بود. من به دنبال بزرگترین باشگاه ممکن در خارج از لیگ برتر انگلستان بودم و اینتر را پیدا کردم. چرا در اینتر هستم؟ زیرا دیر یا زود در زندگی شما باید در مورد گزینه های مختلف تصمیم گیری کنید. چیز جدی ای با رئال مادرید وجود نداشت. در عوض اینتر برای جذب من جدی بود. در این مرحله من شروع به تصور کردن انجام بازی در اینتر کردم. آنها به دنبال من آمدند و تصمیم من تقریبا طبیعی بود. به وجود آمدن عشق بین من و اینتر پس از دو بازی سال گذشته در چمپیونز لیگ؟ در دو دیدار رفت و برگشت دروازه اینتر را باز کردم اما نه. به این دلیل نیست که اینجا هستم. چندین بار در سن سیرو بازی کرده ام و این یک استادیوم باورنکردنی است. با نگاه کردن از بیرون، اینتر یک باشگاه عظیم تلقی می شود و آنچه که این روزها در اینتر می بینم آن را تایید می کند. یک تیم از بازیکنان فوق العاده در اینجا حضور دارد و ما در حال رقابت با یوونتوس برای اسکودتو هستیم. خوشحالم که بخشی از اینتر هستم.

هافبک دانمارکی در ادامه گفت:

چه وقت حس کردم دورانم در تاتنهام به اتمام رسیده؟ فصل گذشته به یک روزنامه دانمارکی گفتم که میخواهم چیز جدیدی را تجربه کنم و فکر می کردم بلافاصله و در تابستان جدا خواهم شد اما 6 ماه دیگر نیز در تاتنهام ماندم. در این 6 ماه مجبور شدم به وضعیت های مختلف عادت کنم. اگر در انگلستان یک بازیکن قرارداد جدید امضا نکند (عدم تمدید) شما را جدا شده در نظر می گیرند. وقتی طرفداران به نیت شما برای جدایی پی می برند، آنها به شما می گویند تیم را ترک نکن اما شما باید هنگامی که زمان جدایی فرا می رسد این کار را انجام دهید. و اکنون برای چالشی جدید اینجا هستم. مورینیو به من چه گفت؟ برایم بهترین ها را آرزو کرد. او از قصد من خبر داشت و به همین دلیل تیم را بدون من ساخت. من از ابتدا با همه واضح بودم. کونته؟ او با من رُک بود.او به من گفت که چگونه من را بعنوان یک فوتبالیست می بیند و به من گفت که در درون زمین چه چیزی را از من چه با توپ و چه بدون توپ می خواهد. اینجا اوضاع سازمان یافته تر است و تمرینات نیز سختر است اما آماده هستم. شکایت مورینیو از کونته؟ اشاره خوزه به رسانه ها بود. من با کونته قبل از آمدن به اینجا فقط یک بار صحبت کردم.

پست مورد علاقه؟

هرکجا که می توانم توپ را به دست آورم و توپ ها به من برسد. به محل بازی اهمیت نمیدهم چراکه تحت هدایت پوچتینو در کناره های زمین نیز سابقه بازی داشته ام. اما باید در وسط زمین باشم که توپ ها به من برسد زیرا قادر خواهم بود موقعیت سازی کنم. در سیستم کونته سه هافبک وسط وجود دارد و اوضاع کمی متفاوت تر است اما مهمترین چیز داشتن شانس برای خلق موقعیت است.

تو و رونالدو مهمترین بازیکنانی هستید که در سال های اخیر به سری آ امده اید. وزن این مسئولیت را حس می کنی؟

نه، چرا باید اینگونه باشد؟ در سالهای اخیر در تاتنهام و همچنین در تیم ملی دانمارک، من بازیکنی بوده ام که بیشترین مسئولیت را روی شانه های خود داشته ام و از مسئولیت ها شانه خالی نمی کردم. به این فشار ها عادت دارم و در این مورد اوضاع برای من در اینتر نیز تغییر نخواهد کرد. می خواهم بازیکنی باشم که تفاوت ایجاد می کنم. می خواهم بازیکنی باشم که در گلزنی و فراهم کردن پاس گل نقش داشته باشم. بدیهی است که به زمان نیاز است اما در فوتبال شما نمی توانید بیش از حد منتظر بمانید تا تبدیل به بازیکنی تعیین کننده شوید. دربی دلامادونینا که یکشنبه برگزار می شود؟ آن را قبلا در تلویزیون دیده ام اما حضور داشتن در آن متفاوت خواهد بود. در مقایسه با دربی لندن، جو و اتمسفر متفاوتی را انتظار دارم. کل استادیوم آواز سر خواهد داد و سرو صدای زیادی وجود خواهد داشت که این زیبا خواهد بود. جان استین اولسن کاشف من و زلاتان؟ او داستان های زلاتان در آژاکس را به من گفت. ما متفاوت هستیم. زلاتان به این گونه بازی عادت دارد اما من برای اولین بار قادر خواهم بود دربی را تجربه کنم.

وسلی اسنایدر در اولین دربی خود درخشید. آیا خودت را در او می بینی؟

ما هر دو از آژاکس به فوتبال معرفی شدیم و اگر من نیز سه گانه را فتح کنم شاید به این سوال پاسخ مثبت دهم. وسلی کارهای فوق العاده ای انجام داد و بازیکنی عالی بود اما من اریکسن هستم.

تست در میلان در سن 15؟

من از دانمارک به میلانو آمدم و دو روز اینجا بودم. در تیم پریماورای میلان تست دادم. در راه بازگشت به خانه با خود فکر می کردم که آیا پذیرفته می شوم یا نه. ایتالیا از خانه ما دور به نظر می رسید و من به خانواده خود دلبسته بودم. اما هیچ پاسخی از آنها دریافت نکردم. علاوه بر زلاتان از چه بازیکن دیگری در میلان می ترسم؟ کیائر در میلان دوست من است که قبلا صحبت زیادی با وی داشته ام. من از کسی ترسی ندارم. ما در جدول رده بندی رتبه بهتری داریم. در دربی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما من اهمیتی نمی دهم چه بازیکنانی قرار است برای آنها به میدان بروند.

دلیلی به ما ارائه کن که اینتر اسکودتو را فتح می کند.

یووه سالهاست که فاتح لیگ می شود و ما می خواهیم شرایط را تغییر دهیم. به همین دلیل است که اینجا هستم. ثبات در پیروزی یک عامل مهم است که یووه آن را در اختیار دارد. لاتزیو نیز در رقابت حضور دارد و خواهیم دید در پایان چه رخ خواهد داد. رونالدو؟ او خاص و چشمگیر است. از زمانی که به ایتالیا آمده همچنان به درخشش ادامه می دهد. از او و مسی می پرسم چگونه ممکن است که برای مدتها در این سطح باقی مانده اید؟! ثبات این دو باور نکردنی است. لوکاکو؟ او در لیگ برتر نیز گلهای زیادی به ثمر رساند. او حتی اکنون در ایتالیا این کار را بیشتر انجام می دهد با وجود اینکه شانس های گلزنی کمتری نسبت به انگلستان نصیبش می شود. من فکر میکنم با کونته شرایط وی تغییر کرده و این مربی به او کمک زیادی کرده است. واقعا امیدوارم که لوکاکو به روند خوب خود ادامه دهد. دلیل خریدهای اینتر از لیگ برتر؟ زیرا لیگ برتر قدرتی را دارد که سری آ سالها قبل داشت. قوی ترین بازیکنان در آنجا هستند و فوتبال متفاوت تری را بازی می کنند. طبیعی است که تیم های ایتالیایی برای تقویت خود به آنجا نگاه می کنند. آیا لیورپول بهترین تیم دنیاست؟ همه فکر می کردند که منچسترسیتی است. اما هنگامی که شما لیورپول را می بینید….واو…چه دیدنی! آنها همیشه می دانند چه کاری باید انجام دهند و انجام آن برایشان آسان است. آنها فوق العاده اند و کاری که انجام میدهند باورنکردنی است. آنها ترسناک هستند و فکر می کنم همه با کمی حسادت به آنها می نگرند.

بُت و الگوی زمان کودکی؟

در فوتبال منیجر (بازی کامپیوتری) من همیشه مربی آ.اس رم بودم. به توتی علاقه داشتم. سپس وقتی رشد کردم فقط روی خود متمرکز شدم تا چگونه بدون نگاه به دیگران پیشرفت کنم. مطالب زیادی نیز در مورد میشل لادروپ خواندم. وقتی او بازی می کرد من خیلی کم سن بودم اما او بهترین بازیکن دانمارک بود. هنوز فوتبال منیجر بازی می کنم؟ نه. اکنون خانواده دار هستم. خانواده برای من همه چیز است. زبان ایتالیایی و گفتن کلمه اسکودتو؟ در حد چند کلمه می دانم و می توانم بگویم اسکودتو! کونته و دستیارانش ایتالیایی صحبت می کنند و من به اندازه کافی می فهمم. درک کلمات فنی و تاکتیکی که آنها به کار می برند زیاد سخت نیست. اما مهم است که بیشتر ایتالیایی یاد بگیرم.

در دانمارک می گویند فقط اولسن (سرمربی سابق تیم ملی) و پدر اریکسن جرات دارند از تو انتقاد کنند.

نه. دیگران نیز این کار را کرده اند. کونته هم انتقاد کرده؟ نه هنوز! جدا از شوخی اگر چیزی با پوچتینو خوب پیش نمی رفت او همواره به من اشتباهم را می گفت. در سال 2018 او به کوپنهاگن آمد تا از من بپرسد که چه کاری می خواهم در مورد آینده ام انجام دهم. او در حال امضای قرارداد جدید خود با تاتنهام بود و می خواست بفهمد. من به پوچتینو گفتم که آماده ترک لندن هستم. به او بسیار مدیونم. او با تاتنهام از مرزها فراتر رفت و ما را به فینال لیگ قهرمانان رساند.
    

هیچ نظری وجود ندارد