اخبار برگزیده

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

17 مارس 2018

پیشنهاد 40 میلیون دلاری دورتمند برای لائوتارو مارتینز

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مصاحبه مفصل با هندانوویچ؛ “صحبت در مورد نقل و انتقالات جَوّ تیم را بی ثبات میسازد “

 

اینتر دات آی آر _ گلر اسلوونیایی نراتزوری ها میگوید هیچ چیز در اینتر نسبت به ابتدای فصل تغییر نکرده است.

 

سمیر هندانوویچ با کوریره دلا اسپورت مصاحبه ای انجام داده است که بخش عمده ای از آن را میخوانید:

-مرگ داویده آستوری؟ در این روزها همه در مورد این موضوع در حال صحبت هستند. یکشنبه صبح در رختکن بودیم و نمیتوانستیم آنچه که به ما در مورد مرگ او گفته شد را باور کنیم. چطور این امکان وجود دارد ؟ در مورد این سوال در حال فکر بودیم. وسینو و والرو که در فیورنتینا سابقه بازی داشتند آن را تایید کردند و این خبر برای همه شوک آور بود . این اتفاق میتوانست برای هر یک از ما رخ دهد و این مسئله به ما یاد آوری می کند که موضوعات مهم در زندگی چه چیزهایی هستند.
-آیا ناپولی پس از شکست مقابل رم در برابر اینتر با انگیزه تر است ؟ نمیدانم. آنها هرجا که میروند فوتبال را به همان روش خاص خود بازی می کنند. به هر حال ما نیاز داریم روی خود متمرکز شویم نه دیگران. بخوبی ناپولی را میشناسیم. می دانیم چگونه بازی می کنند و از نقاط قوتشان مطلع هستیم.
-از چه چیز ناپولی باید ترسید؟ آنها به مدت سه سال با یک مربی کار کرده اند. آنها بعنوان یک تیم واقعی فوتبال بازی می کنند و در هر بازی نسبت به بازی قبل تغییرات بسیار کمی در ترکیبشان دارند. همه اینها بدین معنی است که آنها بخوبی یکدیگر را می شناسند. آنها سریع توپ را به گردش در می آورند و هر بازیکن نهایتا دو بار به توپ ضربه می زند و همانطور که از این کار لذت می برند ، میدانند دقیقا چه کاری را باید انجام دهند. در ایتالیا بدون شک بهترین فوتبال را ناپولی بازی می کند و سبک بازی آنها در کنار تیمهای منچستر سیتی و لیورپول در بین 2-3 سبک برتر فوتبال اروپا قرار دارد.
-چگونه باید ناپولی را متوقف کرد ؟ این سوال را از اسپالتی بپرسید ! چیزی در این مورد نمی گویم.
-اگر دست تو بود کدامیک از سه ضلع هجومی ناپولی یعنی مرتنز ، اینسینیه و کایخون را خارج میکردی؟ من ساری را حذف میکردم. زیرا از طریق کار با او نه تنها این سه بازیکن بلکه بازیکنانی مثل زیلنسکی ، همسیک و کولیبالی پیشرفت کرده اند. این ساری بوده است که استعداد و پتانسیل آنها را شناسایی کرده است.
-ساری میتواند در فتح اسکودتو آلگری را مغلوب کند؟ نمیدانم. این یک مبارزه ادامه دار تا انتهای فصل است. جدول لیگ در پایان خواهد گفت چه تیمی سزاوار فتح اسکودتو خواهد بود.
-عدم رسیدن اینتر به لیگ قهرمانان در این فصل ناکامی بزرگی خواهد بود؟ این چیزی است که نباید در مورد آن بحث کرد. ما نیاز داریم واکنش نشان دهیم و مجددا به تیم موفق ابتدای فصل خود تبدیل شویم.
-رقیب اصلی اینتر برای رسیدن به لیگ قهرمانان رم است یا لاتزیو ؟ یک حرفه ای به این فکر نمی کند که از سد چه کسی بگذرد بلکه او به رسیدن به هدفش می اندیشد.
-از فصل جاری اینتر رضایت داری ؟ اینتر پس از در هم کوبیدن کیه وو در ابتدای دسامبر ، دیگر تیم ابتدای فصل نبود. اگر این سوال را در ابتدای دسامبر از من می پرسیدید جوابم مثبت بود و اضافه می کردم که باید تا انتهای فصل متمرکز باقی بمانیم. اما اکنون فقط کمی راضی هستم. در یک فصل فراز و نشیبهای زیادی وجود داشته و دوره فعلی مسلما برای اینتر منفی بوده و باید بر این دوره منفی غلبه کرد.
-اگر کسی به تو در آغاز فصل میگفت که اینتر پس از 26 بازی صاحب 51 امتیاز می شود آیا آن را قبول میکردی ؟ محاسبات و پیش بینی های مشابه آن را انجام نمی دهم. یک هدف برای رسیدن به لیگ قهرمانان داریم و همگی باید در این جهت تلاش کنند.
-آیا در ابتدای فصل که اینتر در روند خوبی قرار داشت ، در میان افرادی بودی که برای فتح اسکودتو رویا پردازی می کرد یا اینکه مثل اسپالتی ابعاد واقعی اینتر را رقابت برای کسب سهمیه می پنداشتی؟ در آن زمان رویا پردازی درست بود اما به هرحال در ذهن من فقط رسیدن به لیگ قهرمانان وجود داشت ؛ هدفی که توسط باشگاه تعیین شده بود.
-ایکاردی میتواند آقای گل این فصل شود؟ افتخارات فردی باید آخرین افکار ما باشد. ما به زدن گلها از طرف همه ی بازیکنان تیم احتیاج داریم تا به هدف اصلی خود برسیم.
-اگر از تو در باره ارزیابی حضور شش ساله ات در اینتر بپرسیم آیا نا امید میشوی که هرگز در لیگ قهرمانان با اینتر بازی نکرده ای؟ تاریخ و اعتبار اینتر با شما صحبت می کند و به شما جایی که اینتر در هر فصل باید در آن حضور داشته باشد را میگوید.

بخش پایانی صحبتهای هندانوویچ نیز بدین گونه بود:

“تیم متحد باقی مانده و از ماه دسامبر چیزی تغییر نکرده است. همه ی این صداهای منفی که به گوش رسیده شروع به ظهور کردند زیرا نتایج ما دیگر مثل قبل نبود. اما روش هایی که تمرین می کنیم و همچنین برخورد ما با یکدیگر تغییر نکرده است. از زمان حضور اسپالتی در تیم واضح است که نسبت به فصول قبل ذهنیت ما تغییر کرده است. قابل انتظار بود که از ماه دسامبر دچار افت شویم. باید اطمینان حاصل کنیم که همه ی صحبتها در مورد نقل و انتقالات و تمدید قرارداد ها ، در مورد بازیکنانی که ممکن است بیایند یا بروند باعث حواس پرتی ما نسبت به کاری که در زمین بازی انجام میدهیم نمی شود. زیرا صحبت در مورد این چیزها محیط و جو پیرامون ما را بی ثبات می سازد. حدس و گمان های رسانه ها بخش خنده داری در حاشیه و اطراف فوتبال است اما در اینتر ما باید یاد بگیریم چگونه همه ی آنها را به نحوی روشن و قوی از بین ببریم. این موضوع زیان آفرین است که به طور مداوم در مورد بازیکنان جدیدی می شنویم که قرار است بیایند و جای بازیکنانی که در تیم هستند و تمام توانشان برای لباس اینتر را میگذارند پر کنند. همه اینها باعث پریشانی بازیکنان می شود. بهترین واکنش من در این فصل در مقابل بوناونتورا در دربی بود. بدترین گلی که در این فصل خوردم نیز گلی بود که از سمپدوریا در سن سیرو دریافت کردم و خوشبختانه آن دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. “

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد