اخبار برگزیده

20 نوامبر 2017

هشت نکته آماری از دیدار اینتر – آتالانتا

19 نوامبر 2017

“اینتر به مانند یک تیم پخته بازی کرد”

19 نوامبر 2017

“باید به دنبال ثبات باشیم”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

ایکاردی

اینتر

13 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

7 گل

ژکو

رم

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

فالکه

تورینو

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“مطالبات ژواو ماریو تعجب آور نیست”

اینتر دات آی آر _ لوچیانو اسپالتی سرمربی اینتر از درخواست ماریو برای بازی بیشتر تعجب نکرده است و اعلام کرده است ترجیح می دهد به جای رامیرز او را در تیم خود نگاه دارد.
هفته گذشته ژواو ماریو این مسئله را تایید کرده بود که اگر بیش از این در ترکیب اصلی قرار نگیرد مجبور به ترک اینتر خواهد بود، اما اسپالتی علاقه مند به حفظ هافبک پرتغالی خود است: “ژواو ماریو؟ به خوبی از او شناخت دارم. از صحبت هایش اصلاً تعجب نکردم” این ها سخنان اسپالتی به گاتزتا دلو اسپورت است.
 “این حق اوست که بیشتر بخواهد بازی کند و من انقدر او را با کیفیت می بینم که از ابتدا در ترکیب حضور داشته باشد اما هر کسی در پست او بازی می کند کارش را به خوبی انجام می دهد. رامیرز؟ شما درباره نیازهای ماریو برای بازی کردن از من سوال پرسیدید و اکنون درباره یک بازیکن دیگر می پرسید که می تواند جای او را تنگ تر کند. آیا می خواهید شرایط را برای بازیکن من سخت تر کنید؟ اگر نیاز به پیشرفت در زمینه هایی را احساس کنیم، بهتر است زودتر برای کسب آن ها تلاش کنیم ولی جایگزین کردن بازیکنی بهتر برای تیمی که اکنون دارم بسیار مشکل خواهد بود. خوشحالم کسی دیگر درباره ‘اینتر خوش شانس’ حرفی نمی زند. شاید 10 تیرک در این فصل داشته ایم”

    

هیچ نظری وجود ندارد