اخبار برگزیده

18 مارس 2018

سپدوریا 0-5 اینتر : پوکر کاپیتان در لوییجی فراری

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“مطالبات ژواو ماریو تعجب آور نیست”

اینتر دات آی آر _ لوچیانو اسپالتی سرمربی اینتر از درخواست ماریو برای بازی بیشتر تعجب نکرده است و اعلام کرده است ترجیح می دهد به جای رامیرز او را در تیم خود نگاه دارد.
هفته گذشته ژواو ماریو این مسئله را تایید کرده بود که اگر بیش از این در ترکیب اصلی قرار نگیرد مجبور به ترک اینتر خواهد بود، اما اسپالتی علاقه مند به حفظ هافبک پرتغالی خود است: “ژواو ماریو؟ به خوبی از او شناخت دارم. از صحبت هایش اصلاً تعجب نکردم” این ها سخنان اسپالتی به گاتزتا دلو اسپورت است.
 “این حق اوست که بیشتر بخواهد بازی کند و من انقدر او را با کیفیت می بینم که از ابتدا در ترکیب حضور داشته باشد اما هر کسی در پست او بازی می کند کارش را به خوبی انجام می دهد. رامیرز؟ شما درباره نیازهای ماریو برای بازی کردن از من سوال پرسیدید و اکنون درباره یک بازیکن دیگر می پرسید که می تواند جای او را تنگ تر کند. آیا می خواهید شرایط را برای بازیکن من سخت تر کنید؟ اگر نیاز به پیشرفت در زمینه هایی را احساس کنیم، بهتر است زودتر برای کسب آن ها تلاش کنیم ولی جایگزین کردن بازیکنی بهتر برای تیمی که اکنون دارم بسیار مشکل خواهد بود. خوشحالم کسی دیگر درباره ‘اینتر خوش شانس’ حرفی نمی زند. شاید 10 تیرک در این فصل داشته ایم”

    

هیچ نظری وجود ندارد